کدخبر:
189129
تاریخ انتشار:
۲ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حمایت از حقوق فعالان صنعت ساختمان وظیفه مدیریت شهری است

خزر: تا زمانی که طرح تفصیلی تعریف نشده ما می توانیم از حقوق شما دفاع کنیم و سیاست های ما با حمایت اعضای شورای شهر، حمایت از ساخت و ساز بر مبنای اصول و قانون می باشد.

به گزارش خزر، شهردار لاهیجان گفت: حمایت از حقوق فعالان صنعت ساختمان وظیفه مدیریت شهری بوده و تمام تلاش خود را در این جهت خواهم نمود.

مسعود کاظمی در جلسه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و فعالان ساخت و ساز لاهیجان در سالن همایش شهرداری افزود: باید از فعالان عرصه ساخت و ساز که به لبیک شهردار و شورا پاسخ مثبت دادند، قدردانی نمایم.

وی افزود: در این جلسه می خواهیم با همفکری فعالان صنعت ساختمان مشکلات این عزیزان را بررسی و برای حل آن تلاش کنیم.

وی با قدردانی از مدیران قبلی که در این شهر تلاش کردند و آثار خوبی گذاشتند، اضافه کرد: 75 درصد بودجه شهرداری لاهیجان و بخش عمده ای از شهرداری ها از ساخت و ساز است و امروز برگزاری جلسه با صاحبان این صنف یک نقطه عطف می باشد.

وی با بیان اینکه لاهیجان شایسته بهترین ها است و مردم این شهر هم لایق بهترین ها هستند، گفت: اعضای شورای شهر لاهیجان خود از بهترین ها بوده و سوابق خوبی دارند.

کاظمی افزود: در جلسه ای که با استاندار گیلان داشتم از ایشان دعوت کردم یک روز مهمان مردم لاهیجان باشند، تا بتوانیم پتانسیل های این شهر نمونه گردشگری را از نزدیک تشریح کنیم و برای توسعه و آبادانی لاهیجان تلاش نماییم.

شهردار لاهیجان خطاب به فعالان ساخت و ساز اظهار کرد: تا زمانی که طرح تفصیلی تعریف نشده ما می توانیم از حقوق شما دفاع کنیم و سیاست های ما با حمایت اعضای شورای شهر، حمایت از ساخت و ساز بر مبنای اصول و قانون می باشد.

کاظمی با بیان اینکه من اعتقاد به عدالت دارم، گفت: نگاه ما به محلات کم برخوردار است و برای توسعه لاهیجان برای همه محلات شهر برنامه ریزی خواهیم کرد و احداث سرای محلات و اجرای پروژه هشت محل، هشت بهشت از جمله این برنامه ها در محلات قدیمی شهر لاهیجان است.

وی با بیان اینکه از فعالان ساخت و ساز انتظار دارم در کنار مدیریت شهری باشند،گفت: این کمک دو طرفه است و تلاش خواهیم کرد، با شفاف سازی در شهرداری و همچنین حضور میدانی این شهر تغییرات زیادی ایجاد شود.

شهردار لاهیجان با اشاره به اینکه پیشنهادهای فعالان ساخت و ساز در دستور کار مدیریت شهری قرار خواهد گرفت، افزود: بطور مطمئن هر شهروندی یک حقوقی دارد و مدیریت شهری در کنار پارلمان محلی شهری لاهیجان درصدد حل مسائل و مشکلات پیش رو خواهد بود.

کاظمی اضافه کرد: هر چه که شما از من بیشتر بخواهید، من بیشتر وقت می گذارم و از هیچ کوششی برای عمران و آبادانی شهر لاهیجان دریغ نخواهم کرد.

وی با بیان اینکه برنامه های خود برای توسعه لاهیجان را در 200 صفحه به اعضای شورای شهر ارائه کرده است، گفت: اطلس سرمایه گذاری شهرداری تهیه شده و به روز رسانی می شود و در تلاش هستیم که بودجه شهرداری را سال آینده به سمت غیرنقدی ببریم.

اعضای شورای شهر لاهیجان نیز در این جلسه آمادگی خود را برای تعامل با فعالان ساخت و ساز و همکاری با سرمایه گذاران اعلام کردند.

فعالان ساخت و ساز لاهیجان هم ضمن قدردانی از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به جهت برپایی جلسه و تبیین دیدگاههای خود برای توسعه شهر و تشریح برنامه های حمایتی از ساخت و ساز در لاهیجان به بیان مشکلات و درخواست های خود برای بهبود و رفع موانع امر ساخت وساز پرداختند و آمادگی خود را برای همکاری با مدیریت شهری اعلام نمودند.
حمایت از حقوق فعالان صنعت ساختمان وظیفه مدیریت شهری است
#شهردار لاهیجان مسعود کاظمی #مسعود کاظمی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189129 1