کدخبر:
189141
تاریخ انتشار:
۳ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آماده صادرات محصولات "اندونزی" به کشورهای حاشیه دریای خزر و اروپا هستیم

خزر: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این منطقه ظرفیت‌های گسترده‌ای در حوزه صادرات دارد گفت: منطقه آزاد انزلی آمادگی صادرات محصول کشور اندونزی به کشورهای حاشیه دریای خزر و اروپا را دارد.

به گزارش خزر، رضا مسرور عصر امروز در دیدار با سفیر اندونزی در ایران با اشاره بر ضرورت بررسی راهکارهای توسعه و مناسبات دو جانبه با تکیه بر ظرفیت‌های منطقه‌ آزاد انزلی اظهار داشت: منطقه آزاد انزلی ظرفیت‌های گسترده‌ای در حوزه صادرات دارد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه قرار گرفتن منطقه آزاد انزلی در مسیر کریدورهای بین‌المللی ظرفیتی حائز اهمیت است افزود: این سازمان آمادگی صادرات محصولات کشور اندونزی را به کشورهای حاشیه دریای خزر و اروپا دارد.

مسرور با تاکید بر اینکه بندر انزلی در گذشته دروازه اروپا برای ایرانیان بوده و یکی از نقاط توریستی و گردشگری کشور محسوب می‌شود تصریح کرد: منطقه آزاد انزلی در زمینه‌های صادرات و گردشگری دارای سابقه و توانمندی مناسب برای همکاری دو جانبه با کشور‌های منطقه است.

وی حجم صادرات منطقه آزاد انزلی را  در سال‌های اخیر گسترده دانست و با بیان اینکه زیرساخت‌های مناسبی در حوزه‌های گردشگری و اقتصادی در این منطقه ایجاد شده است افزود: مجتمع بندری کاسپین بزرگ‌ترین پروژ زیرساختی مناطق آزاد و واحدهای صنعتی صادراتی موفق در منطقه‌آزاد انزلی احداث شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اینکه شاخص‌های اقتصادی منطقه آزاد انزلی  در سال‌های اخیر به‌طور مستمر رشد بالایی داشته است تاکید کرد: آمادگی لازم برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران کشور اندونزی در بخش صنایع‌ "های‌تک" در این منطقه وجود دارد.

 مسرور با تاکید بر اینکه در چارچوب کمیسیون همکاری مشترک دو کشور می‌توان فرصت‌های همکاری مناسبی  را ایجاد کرد افزود: با توجه به توانمندی‌های بالای کشور اندونزی در صنایع الکترونیک، آمادگی خود را برای همکاری دو جانبه در این زمینه با این کشور اعلام می‌کنیم.
آماده صادرات محصولات "اندونزی" به کشورهای حاشیه دریای خزر و اروپا هستیم
#مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی مسرور # رضا مسرور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اقتصاد
تازه های اقتصاد
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189141 1