کدخبر:
189237
تاریخ انتشار:
۸ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شاگرد خانم قدیمی بوده ام/ نباید به مدیران بگوییم فلان جا نروید

خزر: اگر مشکل درون سازمانی وجود دارد باید حل بشود و نباید روبروی یک دیگر بنشینیم و بگوئیم ما امروز صلاح نمی دانیم به فلان جا بروید، این کار شورایی نیست، شاید فردا نشستی دیگر را هم صلاح ندانند، آن وقت تکلیف رشت چه می شود؟

عضو پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت نسبت به انتشار شایعاتی و یک شوخی در فضای مجازی مبنی بر اعزام وی به عنوان عضو ناظر پارلمان شهری به منظور شرکت در اجلاس شهر خلاق یونسکو در کشور ترکیه واکنش نشان داد و گفت: کشته و مرده سفر به کشورخارجی نبوده ام.

به گزارش خزر به نقل از کاشف اسرار، محمد حسن علی پور کسبخی در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت از زحمات مدیر شهر خلاق یونسکو در این شهر و تیم همراه وی تقدیر و تشکر کرد.

وی با ابراز انتقاد شدید از وجود مشکل درون سازمانی در مجموعه مدیریت شهری رشت، اظهار کرد: نمی توان شهر را با تنش مدیریت کرد، به عنوان عضو شورای اسلامی شهر آمده ایم شهرمان را با علم و آگاهی درست بکنیم، اگر دنبال تنش باشیم چطور مردم به ما دل خوش پیدا بکنند؟

این مسئول حمایت و حفاظت جدی از مدیران فعال شهری را خواستار شد و با تاکید بر این که نباید به مدیران بگوییم فلان جا نروید، خاطر نشان کرد: در حد یک شوخی به بنده گفتند به عنوان عضو شورای اسلامی شهر به ترکیه بروید و این در حالی می باشد که کشته و مرده سفر به کشور خارجی نبوده ام.

علی پور کسبخی با اشاره به اخذ تصمیم درباره اعزام یک نفر از اعضای شورای اسلامی شهر رشت برای شرکت در اجلاس شهر خلاق یونسکو در کشور ترکیه، از انتشار رسانه ای آن به شدت انتقاد کرد.

این عضو شورا با تاکید بر این که قصد طرفداری از مدیر روابط عمومی شهرداری و هم چنین مدیر شهر خلاق یونسکو در این شهر را ندارد، یادآور شد:بنده در گذشته دانشجوی رشته روابط عمومی “فاطمه قدیمی حرفه” بوده ام و قصد طرفداری از مشارالیها را ندارم، ولی به اعضای شورای اسلامی شهر می گویم راهی که شما می روید به ترکستان است.

علی پور کسبخی،با طرح سئوال دیگر مبنی بر این که  آیا این گونه می خواهیم فرهنگ سازی بکنیم،بیان کرد: وجود تنش در بین اعضای شورای اسلامی شهر آفت است و فرهنگ سازی این گونه درست نیست.

وی خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر و هم چنین کمیسیون فرهنگی پارلمان شهری رشت، تصریح کرد: بیائید یک وعده غذای گرم به کارگران مدیریت شهری بدهید و سبب دل خوشی آنان بشوید.

این مسئول مدعی شد: با تو بزن و من بزن کار فرهنگی در شهر رشت به ثمر نمی رسد و باید از مدیر توانمند حمایت کرد و اگر مشکل درون سازمانی وجود دارد باید حل بشود.

علی پور کسبخی با تاکید بر این که باید آبروی خودمان را حفظ بکنیم، اذعان کرد: اگر مشکل درون سازمانی وجود دارد باید حل بشود و نباید روبروی یک دیگر بنشینیم و بگوئیم ما امروز صلاح نمی دانیم به فلان جا بروید، این کار شورایی نیست،شاید فردا نشستی دیگر را هم صلاح ندانند، آن وقت تکلیف رشت چه می شود؟
شاگرد خانم قدیمی بوده ام/ نباید به مدیران بگوییم فلان جا نروید
#علی پور کسبخی #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
امیر
بلاخره آقای علی پور صحبت کردن!
پنجشنبه، 9 آذر 13967:43:26
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189237 1