کدخبر:
189244
تاریخ انتشار:
۸ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

انتقاد شدید رضا رسولی؛ مشکلات ترافیکی رشت در حد دیپلم ردی است|معاونت عمرانی شهرداری رشت سیاه چاله است

خزر: رسولی با انتقاد از عملکرد واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت بیان کرد: این واحد عملا هیچ اقدامی در راستای رفع مشکلات ترافیکی انجام نمی دهد و متاسفانه طرح های ترافیکی که به آن ارجاع می شود بی نتیجه باقی می ماند.

به گزارش خزر، در یازدهمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت از تاخیر در راه اندازی مرکز کنترل ترافیک رشت به شدت انتقاد شد.

نائب رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت نیز با بیان اینکه دچار خلط مبحث شده ایم گفت: شهرداری موظف است نسبت به مشکلاتی که در سطح شهر وجود دارد برنامه ریزی نموده و طرحها و لوایح را به شورا ارسال کند.

رضا رسولی افزود: مشکلات ترافیکی شهر در حد دیپلم ردی است و ما در مبانی کار ترافیکی مانده ایم.

وی با اشاره به اینکه باید برنامه های شهرداری رشت در خصوص مباحث ترافیکی مشخص شود تصریح کرد: بعد از سالها انتظار طرح جامع ترافیک رشت با آن وضعیت تصویب شد و رشت از داشتن انبوه بر محروم گردید.

رسولی با انتقاد از عملکرد واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت بیان کرد: این واحد عملا هیچ اقدامی در راستای رفع مشکلات ترافیکی انجام نمی دهد و متاسفانه طرح های ترافیکی که به آن ارجاع می شود بی نتیجه باقی می ماند.

رسولی معاونت عمرانی شهرداری رشت را سیاه چاله نامید و گفت: شرایط به سمتی رفته که هیچ فردی تمایلی برای فعالیت در این حوزه ندارد.

نائب رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت با اذعان به اینکه متاسفانه شهرداری رشت در حوزه ترافیک تعطیل است افزود: در این حوزه همه چیز به فامیل بازی و پسر خاله بازی ختم شده و تا زمانی که تکلیف واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت مشخص نشود هیچ بازخورد مثبتی در این زمینه نخواهیم دید.

وی بیان کرد: وظیفه کمیسیون ترافیک شورا دادن طرح ترافیکی نیست و اینکار باید توسط واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت انجام شود.

رسولی با اذعان به اینکه شهرداری رشت باید طرحهای مناسب به منظور رفع مشکل ترافیک شهر ارائه کند بیان کرد: کم کاریهایی که در حوزه ترافیک در رشت انجام می شود خیانت است.
انتقاد شدید رضا رسولی؛ مشکلات ترافیکی رشت در حد دیپلم ردی است|معاونت عمرانی شهرداری رشت سیاه چاله است
#رضا رسولی عضو شورای شهر رشت #اسامی اعضای شورای شهر رشت #رضا رسولی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.