کدخبر:
189244
تاریخ انتشار:
۸ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

انتقاد شدید رضا رسولی؛ مشکلات ترافیکی رشت در حد دیپلم ردی است|معاونت عمرانی شهرداری رشت سیاه چاله است

خزر: رسولی با انتقاد از عملکرد واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت بیان کرد: این واحد عملا هیچ اقدامی در راستای رفع مشکلات ترافیکی انجام نمی دهد و متاسفانه طرح های ترافیکی که به آن ارجاع می شود بی نتیجه باقی می ماند.

به گزارش خزر، در یازدهمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت از تاخیر در راه اندازی مرکز کنترل ترافیک رشت به شدت انتقاد شد.

نائب رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت نیز با بیان اینکه دچار خلط مبحث شده ایم گفت: شهرداری موظف است نسبت به مشکلاتی که در سطح شهر وجود دارد برنامه ریزی نموده و طرحها و لوایح را به شورا ارسال کند.

رضا رسولی افزود: مشکلات ترافیکی شهر در حد دیپلم ردی است و ما در مبانی کار ترافیکی مانده ایم.

وی با اشاره به اینکه باید برنامه های شهرداری رشت در خصوص مباحث ترافیکی مشخص شود تصریح کرد: بعد از سالها انتظار طرح جامع ترافیک رشت با آن وضعیت تصویب شد و رشت از داشتن انبوه بر محروم گردید.

رسولی با انتقاد از عملکرد واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت بیان کرد: این واحد عملا هیچ اقدامی در راستای رفع مشکلات ترافیکی انجام نمی دهد و متاسفانه طرح های ترافیکی که به آن ارجاع می شود بی نتیجه باقی می ماند.

رسولی معاونت عمرانی شهرداری رشت را سیاه چاله نامید و گفت: شرایط به سمتی رفته که هیچ فردی تمایلی برای فعالیت در این حوزه ندارد.

نائب رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت با اذعان به اینکه متاسفانه شهرداری رشت در حوزه ترافیک تعطیل است افزود: در این حوزه همه چیز به فامیل بازی و پسر خاله بازی ختم شده و تا زمانی که تکلیف واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت مشخص نشود هیچ بازخورد مثبتی در این زمینه نخواهیم دید.

وی بیان کرد: وظیفه کمیسیون ترافیک شورا دادن طرح ترافیکی نیست و اینکار باید توسط واحد مطالعات ترافیکی شهرداری رشت انجام شود.

رسولی با اذعان به اینکه شهرداری رشت باید طرحهای مناسب به منظور رفع مشکل ترافیک شهر ارائه کند بیان کرد: کم کاریهایی که در حوزه ترافیک در رشت انجام می شود خیانت است.
انتقاد شدید رضا رسولی؛ مشکلات ترافیکی رشت در حد دیپلم ردی است|معاونت عمرانی شهرداری رشت سیاه چاله است
#رضا رسولی عضو شورای شهر رشت #اسامی اعضای شورای شهر رشت #رضا رسولی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189244 1