کدخبر:
189308
تاریخ انتشار:
۱۲ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
4 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در دولت احمدی‌نژاد ۷۹ هزار سکه توزیع شد/ احمدی‌نژاد برای انتخابات ۱۴۰۰ برنامه دارد

خزر: احمدی نژاد به آخر خط رسیده است و خود را تمام شده می داند،این موضوع برای او دردآور است شاید حتی ته دلش هم از این رفتارها پشیمان باشد اما چاره ای ندارد که با این رفتارهای سخیف خود را در بازار رسانه نگه دارد. او دوست ندارد فراموش شود.

به گزارش خزر، غلامعلی جعغفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت درباره رفتارهای احمدی‌نژاد و یارانش طی روزهای اخیر به خبرآنلاین گفت: احمدی نژاد به آخر خط رسیده است و خود را تمام شده می داند، این موضوع برای او دردآور است شاید حتی ته دلش هم از این رفتارها پشیمان باشد اما چاره ای ندارد که با این رفتارهای سخیف خود را در بازار رسانه نگه دارد. او دوست ندارد فراموش شود.

سوءاستفاده بقایی و مشایی از سادگی احمدی نژاد

او ادامه داد: اطرافیان احمدی‌نژاد نیز مانند بقایی،مشایی و جوانفکر نسبت به او بسیار بی رحم هستند کسانی که خطا کرده‌اند از سادگی احمدی نژاد سو استفاده می کنند و با الفاظی مانند اینکه "تو مردی" و ... او را با خود همراه می کنند در صورتی که احمدی نژاد می توانست بگوید مبنا قانون است و هرچه قانون بگوید؛ یعنی همان کاری که با رحیمی کرد. اما این تناقض رفتار احمدی نژاد با بقایی و رحیمی هیچ توجیهی در میان افکار عمومی ندارد.

احمدی نژاد می خواهد با شلوغ کاری فرقه زنبیلیه را حفظ کند

این نماینده مجلس ادامه داد: احمدی نژاد با این شلوغ کاری ها می خواهد این فرقه زنبیلیه را حفظ کند و در انتخابات بعدی مجلس و شورای اسلامی اگر خودش هم نمی تواند حاضر شود نزدیکانش را در این مناصب قرار دهد. او برای ۹۸ و ۱۴۰۰ برنامه دارد و فکر می کند با این شلوغ کاری ها و تبدیل به اپوزیسیون شدن، می تواند جایگاهی برای خود باز کند درحالی که اساسا ژست اپوزیسیون به احمدی‌نژاد نمی خورد و هیچ سیستم منتقدی او را نمی پذیرد حتی رسانه های سلطنت طلب هم او را قبول نمی کنند.

چه زمانی می خواهند بگویند عاملیت فتنه سال ۸۸ احمدی نژاد بود؟

جعفرزاده گفت: این موضوع که آقای احمدی‌نژاد منشا بسیاری از گرفتاری ها در کشور بوده است و در سال ۸۸  عامل بسیاری از اتفاقات بود فراموش نمی شود؛ من انتظار داشتم آقای دادستان و آقای اژه ای که امروز از تخلفات احمدی نژاد سخن می گویند درمورد نقش او در حوادث ۸۸ هم بگوید؛ چه زمانی می خواهند بگویند عاملیت فتنه از سوی او بوده است آن هم زمانی که مردم را خس و خاشاک خواند و آنها را عصبانی کرد تا برای اعتراض به خیابان بیایند یا فضاسازی هایی که در جریان مناظره ها ایجاد و توهین هایی که هدفمند برای به آشوب کشاندن کشور نسبت به هاشمی و دیگر شخصیت ها مطرح کرد تا جو کشور را به این سمت پیش ببرد.

جلوی دوربین نان و پنیر می خوردند پشت دوربین سکه توزیع می کردند

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس گفت: ۷۹۰۰۰ سکه در دولت مدعی پاکدستان توزیع شده است؛ آنها جلوی دوربین نان و پنیر می خوردند و پشت دوربین سکه توزیع می کردند و در طول ۸ سال روزی ۲۷ سکه دزدی کرده‌اند این‌ها موضوعاتی است که باید رسیدگی می شد.

هزینه کردن از رهبری دیگر تمام شد

نماینده مردم رشت درباره نامه نوشتن احمدی نژاد به رهبری نیز گفت: این مظلوم نمایی ها و هزینه کردن‌ها از مقام معظم رهبری دیگر تمام شد و همه می دانند رهبری مبنایش قانون است مضاف بر آنکه در نامه او اساسا مسائلی مطرح شده که عامل وجودی آن خود احمدی‌نژاد بوده است.

۱۱ رای قطعی درباره احمدی نژاد وجود دارد، باید گردن بنهد

جعفرزاده درمورد پرونده هایی که درمورد تخلفات احمدی‌نژاد در مجلس وجود داشت گفت:  ۱۱ رای قطعی درمورد او وجود دارد که باید به آنها گردن بنهد و در غیراین صورت قوه قضائیه باید با قاطعیت برخورد کند. 
در دولت احمدی‌نژاد ۷۹ هزار سکه توزیع شد/ احمدی‌نژاد برای انتخابات ۱۴۰۰ برنامه دارد
#نماینده مردم رشت جعفرزاده #غلامعلی جعغفرزاده ایمن‌آبادی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند
با سلام چقدر خوبه انسانها در اظهار نظر از انصاف خارج نشوند .اگر آقای احمدی نژاد سکه توزیع میکردن به مردم میدادن . چقدر پول تو جامعه بود و هرکس یه لقمه نون به خونه میبرد ولی الان این پولها به مردم نمیرسه . آقای جعفرزاده ازبرداشت شن و ماسه چه خبر؟
يکشنبه، 12 آذر 139610:12:30
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

شهروند
واقعا همه را شمارش کرده است.مگر مسئول خزانه داری احمدی نژاد بود؟ که هم آمار سکه ها و هم آمار برنامه ها را داشته است.
سه شنبه، 14 آذر 13968:28:5
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اقای جعفرزاده بنده کلاس اول ابتدای اکابرزمان قدیم رادارم فقط عدد حسابی بلدهستم بخوانم میخواهم بدانم 1200 میلیارد که همکار شما اقای صادقی نماینده مجلس تهران سخن ازان میگوید واعلام میداردبدون ضوابط قانونی به 20 نفر پرداخت شده بیشتر است یا 79000 سکه که ارزش ان100میلیارد است واصلا جنابعالی ازان حرفی نمیزنی وحتما تعدادی ازان به دولتمردان ومجلسین پرداخت شده است ایشان باره ها گفته اند که دادگاه علنی بشودومناظره بزارید چرا مردم نباید بدانند که چه کسی دزدی میکند بشناسند تا افرادصالح از ناصالح تمیز ومردم درانتخابات تصمیم اصلح گیرند مگر فرمایشات مقام معظم رهبری نیست وقتی مغازه کوچکی درگوشه ای ازشهربدون پروانه دایر میشود اماکن سریع پلمب میکند ولی درچشم بانک مرکزی موسسه ای بدون مجوزدایر میگردد واختلاس میلیاردی میکند ومملکت را به هرج ومرج وا میدارد تازه بفکر چاره می افتند حدود290 نماینده درمجلس برای چیست وبعداز اعتراض مردم باید قد علم کنند
دوشنبه، 13 آذر 13968:38:3
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

محسنی
آقا یا خانم بی نام چرا یقه جعفر زاده را گرفته ای که موسسان صندوق های کلاه گذار را به شما معرفی کند از اسمشان پیداست که مال کدام حضرات می باشند وانگهی چرا یقه رئیس بانک مرکزی را نمی گیری که آنها را معرفی کنند.احمدی نژاد از زراد خانه............سکه نزده که به این مسول وبه آن مسول داده الان هم همه زیرش را زده اند می گویند .............هر که خربزه خورده باید پای لرزش بنشیند.
سه شنبه، 14 آذر 139616:5:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189308 1