کدخبر:
189361
تاریخ انتشار:
۱۴ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بخش تعاونی‌های، پاشنه آشیل مسکن مهر گیلان

خزر: مدیرکل راه وشهرسازی گیلان گفت: بخش تعاونی‌های مسکن مهر به عنوان پاشنه آشیل محسوب می شوند.

به گزارش خزر، علی خاوری، گفت: مجموع تعهدات راه و شهرسازی استان در شهرهای بالای 25 و زیر 25 هزار نفر جمعیت 51 هزار و 370 واحد بوده که تاکنون 39 هزار و 539 واحد تحویل شده و یک هزار و 813 واحد اتمام یافته و آماده تحویل به متقاضی است.

وی افزود:از مجموع کل تعهدات، 11هزارو 831 واحد با متوسط پیشرفت 75 درصد باقیمانده است که از این میزان 5هزار و 715 واحد دارای متقاضی 6هزار و 260 واحد فاقد متقاضی است.

خاوری ادامه داد: در حال حاضر تمام انرژی مجموعه وزارت راه و شهرسازی در سراسر کشور به بخشی متمرکز شده است که دارای متقاضی است.

مدیرکل راه وشهرسازی از بخش تعاونی‌های مسکن مهر به عنوان پاشنه آشیل یاد کرد وگفت: از واحد های باقیمانده دارای متقاضی بالغ بر 3هزار و 843 واحد شامل تعاونی‌ها می‌شود که نیازمند کمک ارگانهای دخیل از جمله اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی،پیمانکاران طرف قرارداد است تا به سرانجام مطلوب برسد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تغییر رویکرد وخارج کردن واحدهای باقیمانده از رشد درصدی و تبدیل آن به کار مشخص وتبدیل بلوک، تحولی در اتمام هرچه سریعتر واحد های باقیمانده ایجاد شود، بطوریکه با تخصیص اعتبار بلوک به بلوک حرکت کرده و واحدها را آماده‌سازی وتحویل دهیم.

مدیرکل راه وشهرسازی در ادامه از تکمیل و آماده‌سازی معابر مسکن مهر خبر داد و گفت :بزودی با همکاری شهرداری رشت وضعیت معابر مسکن مهر رشت با استفاده از میزان قیر اختصاصی به مسکن مهر بهبود می‌یابد.

وی در پایان خواستار تلاش هرچه بیشتر دستگاههای خدمات رسان در حوزه مسکن مهر شد./ایسنا
بخش تعاونی‌های، پاشنه آشیل مسکن مهر گیلان
#مسکن مهر رشت #علی خاوری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189361 1