کدخبر:
189409
تاریخ انتشار:
۱۷ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تخریب ناحق اعضای شورا توسط یکدیگر نتیجه و حاصلی برای رشت به همراه نخواهد داشت

خزر: به عنوان یکی از منتخبین مردم فهیم رشت در شورای اسلامی تمام تلاشم را برای برقراری ارتباطات و انجام رایزنیها با هدف رفع مشکلات رشت به کار خواهم گرفت و خود را خادم همیشگی مردم می دانم.

به گزارش خزر، سید امیر حسین علوی با اشاره به اینکه شورای پنجم رشت فعالیت خود را با دعای خیر نماینده ولی فقیه در گیلان آغاز نمود اظهار کرد: اخیرا یکی از همکاران شورایی در خصوص عدم ملاقات اعضای شورای پنجم رشت با نماینده ولی فقیه در گیلان معترض شده و این در حالی است که در ابتدای فعالیت دوره پنجم شوراها در شهریور ماه سال جاری اعضای شورای رشت با آیت الله قربانی دیدار و از بیانات و راهنمائیهای معظم له جهت پیشبرد اهداف مدیریت شهری و بهبود وضعیت رشت بهره مند شدند و مطالبی که اخیرا با این مضمون مطرح شد موجب تعجب همگان گردید.

وی افزود: بیش از یک ماه است که به منظور بهره مندی از ظرفیت نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، تقاضای ملاقاتی به صورت مکتوب از جانب شورا تنظیم و برای آنان ارسال شده است اما تا کنون هیچ پاسخی در این زمینه دریافت نکرده ایم.

علوی با اذعان به اینکه رئیس شورای اسلامی شهر رشت دست یاری به سوی نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به منظور رفع مشکلات شهر دراز نموده است تصریح کرد: به عنوان یکی از منتخبین مردم فهیم رشت در شورای اسلامی تمام تلاشم را برای برقراری ارتباطات و انجام رایزنیها با هدف رفع مشکلات رشت به کار خواهم گرفت و خود را خادم همیشگی مردم می دانم.

وی بیان کرد: یقینا عدم پاسخ نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به تقاضای دیدار اعضای شورا به علت مشغله های کاری فراوان می باشد و امیدوارم به زودی این موضوع بررسی و پاسخ داده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به کنده کاریهای انجام شده در سطح رشت افزود: حفاریهای انجام شده توسط سایر دستگاه های خدمات رسان در سطح شهر مشکلاتی برای شهروندان ایجاد نموده و با تمام این اوصاف شهرداری رشت به منظور رفاه حال شهروندان در معابری که به لحاظ آسفالت با مشکلات بیشتری مواجه شده اند مشغول اجرای آسفالت هستند و ان شاا با بهبود وضعیت آب و هوا این مهم نیز با جدیت در دستور کار قرار خواهد گرفت.

علوی با بیان اینکه وفاق و همدلی نیاز اصلی و اساسی شهر رشت در شرایط فعلی است گفت: تخریب ناحق اعضای شورا توسط یکدیگر نتیجه و حاصلی برای رشت به همراه نخواهد داشت و با نگاهی به گذشته این شهر متوجه می شویم که بیشترین آسیبها از جانب چنین درگیریهایی نصیب رشت شد و امیدوارم همه ما به دور از هر گونه غرض ورزیهای شخصی و با تمام توان به فکر رفع مشکلات شهر رشت باشیم و با اجتناب از هوچی گریهای بیهوده در تحقق اهداف شهری بکوشیم.
تخریب ناحق اعضای شورا توسط یکدیگر نتیجه و حاصلی برای رشت به همراه نخواهد داشت
#سید امیر حسین علوی رئیس شورای اسلامی شهر رشت #اسامی شورای شهر رشت #حقوق اعضای شورای شهر


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
صفار
به نام خدا- این شورا و شهرداری چیها آنقدر با هم درگیر مسائل حاشیه ای هستند که در شب و روز میلاد بزرگ نبی اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) یک عدد چراخ روشن نکردند و اگر شهروندان عزیز توجه کرده باشند در آن ایام هیچگونه چراغانی و تزئیناتی از سوی شهرداری صورت نگرفت حتی در وسط شهر و مرکز استان یعنی پیاده راه میدان شهرداری رشت آن شب سوت و کور بود؛ واقعاً متاسفم، و با این مسئولین شهری باید فاتحه شهررا خواند.
جمعه، 17 آذر 139616:41:20
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189409 1