کدخبر:
189497
تاریخ انتشار:
۲۲ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مجلس باید در مقابل افزایش 1500 تومانی بنزین بایستد

خزر: نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به دست‌درازی دولت در جیب مردم برای جبران کسری بودجه اشاره کرد و گفت: مجلس باید در مقابل افزایش 1500 تومانی بنزین بایستد.

به گزارش خزر و به نقل از فارس، جبار کوچکی نژاد با اشاره به لایحه بودجه سال آینده اظهار کرد: دولت در لایحه بودجه 97 تلاش کرده تا بودجه عمرانی را کاهش اما جاری را افزایش بدهد.

وی با اشاره به حذف جدول 17 از بودجه سال 97 افزود: تحولی در بودجه سال 97 اتفاق نیفتاده است اما بودجه جدول شماره 17 که برای برخی از مؤسسات بود به‌کلی حذف‌شده است.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی به وضعیت پیشنهاد بودجه‌بندی دولت در کمیسیون مطبوعه‌اش اشاره داشت و گفت: 15.4 بودجه کل کشور به حوزه آموزش‌وپرورش اختصاص‌یافته که 10 درصد آن را شامل می‌شود و تقریباً به سه هزار میلیارد تومان می‌رسد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه لایحه بودجه ارائه‌شده از سوی دولت با اشکالات اساسی روبروست، خاطرنشان کرد: مجلس در بررسی لایحه بودجه 97 راهی بسیار سختی را در پیش دارد.

وی با اشاره به کسری بودجه دولت در بخش آموزش‌وپرورش در سال جاری گفت: در سال 96 حدود 4 هزار میلیارد تومان دولت کسری بودجه داشت و بودجه فعلی نیز نشان می‌دهد دولت قادر به تحقق بودجه پیشنهادی نیست و هزینه دولت بالاتر هم خواهد رفت.

کوچکی نژاد در واکنش به پیشنهاد افزایش قیمت 1500 تومانی بنزین در لایحه بودجه سال 97 بیان کرد: افزایش قیمت بنزین به 1500 تومان به جامعه شوک وارد می‌کند و باید در بررسی آن بازنگری شود.

وی با تاکید بر اینکه مجلس باید در مقابل افزایش بنزین بایستد و مقاومت کند، گفت: دولت به‌جای اینکه هزینه‌های خود را کاهش دهد، چنین مدیریتی ندارد و دست خود را در جیب مردم کرده است.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دولت باید هزینه‌های خود را مدیریت کند، گفت: دولت باید هزینه‌های جاری خود اعم از ریخت‌وپاش‌ها، حقوق نجومی و بسیاری از پرداخت‌هایی را که به برخی از افراد خاص دارد کاهش دهد تا بتواند بودجه کشور را مدیریت کند.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با اشاره به افزایش تعرفه خدمات عمومی افزود: دولت در حال حاضر تصمیم گرفته تعرفه آب، برق و گاز را افزایش دهد اما حتماً با جراحی بسیار سخت مجلس شورای اسلامی مواجه خواهد شد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بودجه بسته‌شده دولت اگر به همین وضعیت فعلی بماند موجب اعتراض شدید مردم می‌شود، گفت: یقیناً با بررسی‌هایی که صورت می‌گیرد اصلاحاتی را در بودجه خواهیم داشت تا یک بودجه واقعی را داشته باشیم.
مجلس باید در مقابل افزایش 1500 تومانی بنزین بایستد
#کوچکی نژاد #جبار کوچکی نژاد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند
این دولت خرش از پل گذشته ازیه طرف مردم را تحت فشار قرار میده از سوی دیگه برای اصولگرایان خود شیرینی می کنه ظاهرا نمی خواد به سرنوشت روسای جمهور پیشین دچار بشه!!!
چهارشنبه، 22 آذر 139612:3:1
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

رشت دوست
روحانی دیگر به رای مردم نیاز ندارد. چه فرقی است بین احمدی‌نژاد که قبل از انتخابات پول داد. ولی دولت روحانی قول واریز سرکاری واریز سود سهام عدالت را داد......
چهارشنبه، 22 آذر 139616:37:18
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189497 1