کدخبر:
189498
تاریخ انتشار:
۲۲ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردار لاهیجان در جلسه با مؤسسه حمایت معلولین شرق گیلان: پل های عابر پیاده مکانیزه خواهندشد

خزر: از تک تک پتانسیل های شما جهت بهبود فضای شهر استفاده خواهیم کرد و آماده عقد تفاهمنامه در خصوص خرید محصولات خانگی شما هستیم.

به گزارش خزر، مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان، در جلسه با مؤسسه حمایت معلولین شرق گیلان در لاهیجان که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، گفت: معلولیت یعنی انعکاس نور و قدرت خداوندی در مخلوقی به ظاهر ناقص، ولی با قابلیتی بی نهایت. فــردی کــه بــه اطــرافــیانــش درس صــبر و اســتقامت آمــوزش میدهد.

وی افزود: روز جهانی معلولین روز پاسداشت ارزش هاست، روز به اثبات رساندن خواستن توانستن و روز نشان دادن ما می توانیم است.

کاظمی گفت: این مجموعه نیاز به ترحم ندارد، بلکه نیازمند حمایت است. تلاش می کنیم که وظایف شرعی، قانونی و اداری خود را در این زمینه اجرا کنیم.

شهردار لاهیجان افزود: از تک تک پتانسیل های شما جهت بهبود فضای شهر استفاده خواهیم کرد و آماده عقد تفاهمنامه در خصوص خرید محصولات خانگی شما هستیم.

وی گفت: با توجه به بالا رفتن میانگین سن جامعه، برای سهولت تردد و ایجاد آسایش و امنیت شهروندان، پل های عابر پیاده مکانیزه احداث خواهیم کرد.

کاظمی در خصوص استفاده جامعه معلولین از فضاهای ورزشی گفت: مجموعه های متفاوتی داریم که این عزیزان می توانند از آنها استفاده کنند و با توجه به محدودیت هایی که شهرداری ها دارند، آماده ایجاد تیم مشترک هستیم.

شهردار لاهیجان افزود: تلاش می کنیم به اولین هایمان برگردیم و کلیه پروژه های شهرداری لاهیجان، ضمن پیوستهای محیط زیستی و توسعه پایدار، پیوستهای بهزیستی و تردد داشته باشند.
شهردار لاهیجان در جلسه با مؤسسه حمایت معلولین شرق گیلان: پل های عابر پیاده مکانیزه خواهندشد
#شهرداری لاهیجان مسعود کاظمی #مسعود کاظمی،


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189498 1