کدخبر:
189528
تاریخ انتشار:
۲۴ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

۲۳ مشاور شورای شهر باید مورد ارزیابی عملکرد قرار بگیرند

خزر: عضو شورای شهر رشت با اشاره به اینکه جایگاه رشت باید ارتقا یابد،گفت: جایگاه فعلی رشت در شان‌ مردم بافرهنگ شهرنیست و اعضای شورای پنجم تمام تلاش خود را برای رساندن رشت به جایگاه اصلی و رفع عقب ماندگی‌ها انجام خواهند داد.

به گزارش خزر و به نقل از ایلنا، جلال الدین محمد شکریه با اشاره به اینکه مشکلات متعددی در شهر وجود دارد مطرح کرد: معتقدم راه نجات شهر از این همه مشکلات ورود سرمایه گذاران و مشارکت آنهاست.

او با اذعان به اینکه رشت با جایگاه اصلی فاصله فراوانی دارد، گفت: شهردار رشت در حال حاضر مشغول بررسی شرایط موجود است و امیدوارم با توان و ظرفیت مدیریتی خوبی که در این مجموعه وجود دارد به زودی مشکلات مرتفع و رشت در جایگاه واقعی خود قرار بگیرد.

شکریه در خصوص فعالیت مشاوران شورای رشت گفت: بنده معتقدم ۲۳ نفر مشاور فعلی شورا باید مورد ارزیابی قرار گرفته و بعد از استقرار شورا در ساختمان شهرداری رشت از ظرفیت آنها در اداره امور دفتری اعضا استفاده شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت اضافه کرد: ساختمان جدید شهرداری رشت واقع در میدان گیل به زودی به بهره برداری خواهد رسید و متعاقب آن اعضای شورا به ساختمان فعلی شهرداری رشت در خیابان سعدی منتقل خواهد شد.

او با اذعان به اینکه باید شرایط اشتغال برای جوانان تحصیل کرده رشت فراهم شود گفت: شهر رشت جوانان تحصیل کرده، کارآمد و با فرهنگی دارد و با بهره مندی از ظرفیتهای موجود باید شرایط اشتغال را برای آنان فراهم کنیم.

شکریه در خاتمه با اشاره به اینکه جایگاه رشت باید ارتقا یابد گفت: جایگاه فعلی رشت در شان مردم با فرهنگ شهر نیست و اعضای شورای پنجم تمام تلاش خود را برای رساندن رشت به جایگاه اصلی و رفع عقب ماندگی‌ها انجام خواهند داد.
۲۳ مشاور شورای شهر باید مورد ارزیابی عملکرد قرار بگیرند
#شکریه #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189528 1