کدخبر:
189543
تاریخ انتشار:
۲۵ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در راستای تبادل امن اطلاعات؛

وب سايت شرکت برق منطقه‌ای گیلان به گواهينامه امنیتی SSL مجهز شد

خزر: در راستای ارتقای امنیت فضای سایبری و تبادل امن اطلاعات، وب سایت شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به گواهینامه امنیتی SSL مجهز شد.

به گزارش خزر، با توجه به اهمیت روز افزون امنیت در فضای سایبری و تهدیداتی که متوجه شرکت های دولتی می باشد، بکارگیری تمهیداتی که بتواند امنیت را در سطوح مختلف ارتقاء بخشد امری حیاتی و ضروری به نظر می رسد. با توجه به این مهم، با همت و تلاش کارکنان دفتر فناوری ارتباطات و مدیریت اطلاعات درجهت رفع موانع و مشکلات موجود و طی مراحل متعدد پیچیده، وب سایت شرکت برق منطقه ای گیلان مجهز به گواهینامه امنیتی SSL شد.

با تجهیز وب سايت شرکت برق گیلان به گواهينامه امنیتی SSL ، از این پس وب سایت شرکت برق منطقه ای گیلان و تمامی زیرسایتهای آن از جمله پست الکترونیکی، به طور خودکار با پروتکل https قابل دسترسی می باشد.

گفتنی است که پروتکل SSL، یک تکنولوژی استاندارد و به ثبت رسیده برای تأمین ارتباطی امن بین یک وب سرور و یک مرورگر اینترنت است. این ارتباط امن از تمامی اطلاعاتی که ما بین وب سرور و مرورگر اینترنت (کاربر) انتقال می یابد، محافظت می کند تا این داده ها به صورت محرمانه و دست نخورده باقی بماند.

شایان ذکر است که در بین 18 وب سایت شرکت های توانیر و زیر مجموعه آن، شرکت برق منطقه ای گیلان چهارمین شرکتی است که موفق به راه اندازی این پروتکل شده است.
وب سايت شرکت برق منطقه‌ای گیلان به گواهينامه امنیتی SSL مجهز شد
#وب سايت شرکت برق منطقه‌ای گیلان #برق منطقه‌ای گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189543 1