کدخبر:
189546
تاریخ انتشار:
۲۵ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردار منطقه دو رشت؛ شهرداری اصلا پیکان وانت ندارد! / روز جمعه ماموران سدمعبر فعالیتی نمی کنند

خزر: گفتنیست اگر بنا به گفته شهردار منطقه دو رشت، ماموران شهرداری پیکان وانت نداشته و اساسا در روز جمعه مشغول به کار نیستند و توافقی هم با ماموران نیروی انتظامی برای همراهی با عوامل سدمعبر صورت نگرفته، پس چه کسانی دیروز قصد داشتند تا اموال این دست فروش را مصادره کنند؟!!

به گزارش خزر، شب گذشته تصاویری از درگیری در خیابان شهید مطهری رشت در فضای مجازی منتشر شد که منتشرکنندگان، آن را منتسب به مأموران سد معبر شهرداری می‌دانستند.

در همین راستا مرتضی عاطفی شهردار منطقه دو رشت در خصوص تصاویر منتشرشده، اظهار داشت: خودرویی که در تصاویر ویدئویی وجود داشت درواقع پیکان وانت بود که ابتدا می‌بایست بگویم که شهرداری اصلاً خودروی پیکان وانت ندارد! همچنین این تصاویر مربوط به شب گذشته است و جمعه‌ها مأمورین سد معبر فعالیتی ندارند.

وی ادامه داد: در این تصاویر توهین یا درگیری نبوده و تنها یک خانم در حال فریاد زدن است اما هیچ درگیری رخ نداده بود. جالب آنکه در حال حاضر به دلیل عدم توافقات نمی‌توانیم مأمورین نیروی انتظامی را در کنار نیروهای شهرداری داشته باشیم.

عاطفی بابیان اینکه سد معبر یک معضل پیچیده شده است، گفت: این موضوع صرفاً به خاطر بیکاری نیست و دیده می‌شود که افرادی که مغازه‌دار هستند اجناس خود را کنار خیابان می‌آورند! دست‌فروشی تعریف خود را دارد. یعنی باری که بر روی دست بفروش می‌رسد نه اینکه فردی 5 رگال جنس را کنار خیابان بیاورد و بیشتر از مغازه‌دار وسیله برای فروش عرضه کند!

شهردار منطقه دو شهرداری رشت در پایان بابیان اینکه در برخی موارد شاهد آن هستیم که برخی اقلام غیرمجاز نیز در کنار خیابان عرضه می‌شود، افزود: ما برای بحث سد معبر به تبعات اجتماعی آن نیز فکر می‌کنیم و این موضوع می‌بایست با برنامه‌ریزی بهتری همانند موضوع ساماندهی از طریق بازارچه صورت‌پذیر که البته این موضوع نیز در حال پیگیری است.

گفتنیست اگر بنا به گفته شهردار منطقه دو رشت، ماموران شهرداری پیکان وانت نداشته و اساسا در روز جمعه مشغول به کار نیستند و توافقی هم با ماموران نیروی انتظامی برای همراهی با عوامل سدمعبر صورت نگرفته، پس چه کسانی دیروز قصد داشتند تا اموال این دست فروش را مصادره کنند؟!!
شهردار منطقه دو رشت؛ شهرداری اصلا پیکان وانت ندارد! / روز جمعه ماموران سدمعبر فعالیتی نمی کنند
#دستفروش #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189546 1