کدخبر:
189565
تاریخ انتشار:
۲۶ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

معاون بیمه‌ای اداره کل تأمین اجتماعی گیلان:

بیمه‌شدگان می‌توانند حق بیمه دوره سربازی خود را به‌صورت قسطی پرداخت نمایند

خزر: کوچکی نژاد مبنای محاسبه حق بیمه دوره خدمت سربازی به‌منظور پرداخت از سوی بیمه‌شدگان را متوسط دو سال آخر حقوق و دستمزد برشمرده و خاطرنشان ساخت این مدت پس از پرداخت کامل حق بیمه بلافاصله در سوابق بیمه‌ای افراد اعمال می‌گردد.

به گزارش خزر، ایرج کوچکی نژاد معاون بیمه‌ای تأمین اجتماعی استان گیلان بابیان این خبر اظهار داشت: بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی که حداقل دارای دو سال سابقه نزد سازمان باشند می‌توانند با مراجعه به شعب و طرح درخواست نسبت به پرداخت حق بیمه سهم خود، مربوط به دوره خدمت نظام‌وظیفه اقدام نمایند تا این برهه در زمره سوابق بیمه‌ای آن‌ها محسوب گردد.

 

معاون بیمه‌ای تأمین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه مدت خدمت سربازی بر اساس گواهی رسمی و ایام مندرج در کارت پایان خدمت افراد مبنای محاسبه و لحاظ در سوابق می‌باشد افزود: به‌منظور رفاه حال بیمه‌شدگان تمهیداتی در خصوص امکان پرداخت اقساطی مبالغ تعیین‌شده بابت قدر سهم بیمه‌شدگان اتخاذ گردیده که با توجه به رقم تعیین‌شده، متقاضیان می‌تواند حداکثر در ١٢ قسط آن را بپردازد.

 

کوچکی نژاد مبنای محاسبه حق بیمه دوره خدمت سربازی به‌منظور پرداخت از سوی بیمه‌شدگان را متوسط دو سال آخر حقوق و دستمزد برشمرده و خاطرنشان ساخت این مدت پس از پرداخت کامل حق بیمه بلافاصله در سوابق بیمه‌ای افراد اعمال می‌گردد.
بیمه‌شدگان می‌توانند حق بیمه دوره سربازی خود را به‌صورت قسطی پرداخت نمایند
#ایرج کوچکی نژاد #تامین اجتماعی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189565 1