کدخبر:
189574
تاریخ انتشار:
۲۷ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نه وزیر جهاد کشاورزی توهین کرده و نه مدیرکل بازداشتی بیت المال را تلف نموده است!

خزر: در استانی که چندی پیش برخی از مسئولین دولتی به جرم تضییع بیت‌المال دستگیرشده‌اند، جای شکر است که مدیران پاکدستی مثل همین مدیر بازداشت‌شده هستند که نه‌تنها بیت‌المال را تضییع نمی‌کنند بلکه با رشادت مانع از اتلافش هم می‌شوند!

این روزها فیلمی دست‌به‌دست در فضای مجازی می‌چرخد که گفته می‌شود در آن وزیر جهاد کشاورزی به یک کشاورز گیلانی توهین می‌کند. بااین‌حال اصلاح‌طلبان مدعی‌اند چون سبوس خاصیت آرامش‌بخش دارد و آن کشاورز خیلی جوشی بوده، وزیر گفته مقداری سبوس به او بدهید بخورد تا آرام شود!! با این اوصاف باید گفت ازآنجایی‌که ماست هم خواص بسیاری دارد، تحریریه خزر به آنانی که این اقدام وزیر را توهین تلقی نمی‌کنند، پیشنهاد می‌دهد بروند ماستشان را بخورند! مطمئناً اصلاح‌طلبان نباید این را توهین به‌حساب آورند چون ماست خواص بسیاری دارد! همچنین اگر کسی دیگری را شلغم خطاب کند، تمسخری در کار نیست، چون شلغم در درمان برخی بیماری‌ها همچون سرماخوردگی بسیار مفید است!

گفته‌اند مدیرکل بازداشتی استان نه‌تنها حقوق بیت‌المال را تضییع نکرده بلکه مانع از اتلاف بیت‌المال هم شده است! در استانی که چندی پیش برخی از مسئولین دولتی به جرم تضییع بیت‌المال دستگیرشده‌اند، جای شکر است که مدیران پاکدستی مثل همین مدیر بازداشت‌شده هستند که نه‌تنها بیت‌المال را تضییع نمی‌کنند بلکه با رشادت مانع از اتلافش هم می‌شوند و البته به‌اشتباه به دادگاه هم فراخوانده می‌شوند!! از منظر اصلاح‌طلبان، دادگستری تا وقتی امثال بقایی و رحیمی را به دادگاه فرابخواند، در مسیر درست قدم برمی‌دارد و همین‌که یک مدیر اصلاح‌طلب ولو در سطح استانی به دادگاه فراخوانده شود، نه یک اشتباه بلکه توأمان دو اشتباه را مرتکب شده است. چراکه فرد بازداشت‌شده نه‌تنها بیت‌المال را تضییع نکرده بلکه آن را حفظ هم کرده است! شما باور می‌کنید؟!

 
نه وزیر جهاد کشاورزی توهین کرده و نه مدیرکل بازداشتی بیت المال را تلف نموده است!
#وزیر جهاد کشاورزی #اصلاح طلبان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
نيما
دمأ گرم کي شۊمان ناقلن شيمي قلمأ مۊفت نۊفرؤختيدي بزيويد
سه شنبه، 28 آذر 13969:48:20
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ابراهیم
اره ماهمه چیزراباورمیکنیم !!!!خاصیت سبوس هم ارزانی همونائی که معتقدندبلاتشبیه ونسبت خیلی ازحیوانات هم برای جامعه بشری مفیدهستندمثل اسب وگاو.....!!!!!
دوشنبه، 27 آذر 139613:13:2
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189574 1