کدخبر:
189632
تاریخ انتشار:
۲۹ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سخنگوی دولت:

تحت هیچ شرایطی راضی نمی شویم مردم از ما ناراضی شوند

خزر: سخنگوی دولت با بیان اینکه تحت هیچ شرایطی راضی نمی شویم که مردم از ما ناراضی شوند، اعلام کرد:می خواهیم یارانه ای که برای برخی از دهک ها ممکن است کمتر از خط واریز فعلی شود، را برای حرکت در مسیر عدالت به نیازمندان برسانیم.

به گزارش خزر و به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سیاست عمومی بودجه اهدافی را برای سال آینده دنبال می‌کند، گفت: مهار تورم، ایجاد اشتغال و تولید و کاهش فقر مطلق را پیگیری می‌کنیم و در سال گذشته هم همین روند را دنبال می‌کردیم و برای واحدهای بخش خصوصی هم پرداخت وام انجام می‌شد و نتیجه و آثارش را هم برای رشد اقتصادی در نیمه اول امسال مشاهد کردیم که به شش و نیم تا هفت درصد رسید و امسال هم مصمم هستیم رقم ۱۷ میلیارد تومان را به ۷۵ هزار میلیارد تومان افزایش دهیم و در تولید و اشتغال آن را به کار گیریم.

وی تاکید کرد : مردم باید بدانند که دولت تحت هیچ شرایطی حاضر نیست که کالایی را گران کند و مسئله افزایش اشتغال و مقابله با فقر مطلق را پیگیری می کند. برای کاهش فقر دولت به هیچ وجه ریالی را از پرداخت رایانه ها نمی‌خواهد به خزانه واریز کند، سال آینده هم تمام رایانه‌ای که می گیریم را به جامعه باز می گردانیم تا به دست مستمندان برسد و ما تحت هیچ شرایطی راضی نمی شویم که مردم از ما ناراضی شوند، بلکه می خواهیم این یارانه ای که برای برخی از دهک ها ممکن است کمتر از خط واریز فعلی شود را برای حرکت در مسیر عدالت به نیازمندان برسانیم.

سخنگوی دولت در ادامه به سخنان دادستان کل کشور مبنی بر اینکه فرزندان مقامات در فساد و قاچاق فعال هستند، گفت: ما ناراحتیم که چرا چنین سخنی از سوی دادستان کل کشور در رسانه ها مطرح می شود، هرکس که در فساد نقش دارد و در قاچاق دست دارد را باید قوه قضاییه با توانایی که دارد، دستگیر کند یا مورد بازخواست قرار دهد، این که چنین حرفی به صورت کلی از سوی دادستان مطرح شود، همه مسئولان را در بر می گیرد و چنین سخن گفتنی در شان دادستان کل کشور نیست.

وی ادامه داد: دادستان کل کشور که باید درباره مبارزه با قاچاق اقدام عملی کند اعلام کرده که برخی مقامات به جای اینکه دلسوزانه با قاچاق مبارزه کنند، خودشان یا فرزندانشان در این امر سهم دارند و چطور انتظار دارید این مبارزه به نتیجه برسد؟ پاسخ ما این است که ما هم همین انتظار داریم؛ این سخن در فضای مجازی نبود بلکه توسط دادستان کل کشور مطرح شد که قدرت قضایی دارد و انتظار است به جای حرف یک لحظه هم امان ندهند و اقدامات قضایی کنند چون هر اتفاقی بیفتد همه مقامات سه قوه در مظان این اتهام قرار می‌گیرند. از مسئولان قوه قضائیه تقاضا دارم که به سمتی بروند که این جرم را در کسانی جستجو کنند که انجام داده‌اند.

نوبخت در پایان عنوان کرد:برای کاهش فقر به جای ۴۲ هزار میلیارد تومان بالغ بر ۱۰۶ هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی می‌گذاریم. ما می‌فهمیم شرافت و سرمایه اجتماعی ما به رضایت مردم بستگی دارد هیچ اقدامی جز در راه جهت رفاه مردم انجام نمی‌شود.
تحت هیچ شرایطی راضی نمی شویم مردم از ما ناراضی شوند
#نوبخت #سخنگوی دولت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اقای نوبخت دست از سر مردم بردار مردم از فقر وبدبختی نزد بچه های خود خجل زده هستند وبچه هایشان را برابر قانون اساسی بایستی مجانی تحصیل کنند ازحقوق کاگری وکارمندی که قبلا میگفتیم بخور ونمیر واینک باید بگوییم نخوروبمیر خودشان هزینه انرا پرداخت نموده اند وهرخانوار حداقل 2 نفر باتحصیلات کارشناسی بیکار دارندوگفتید ارزاز3500 تومان تجاوز نمیکند که کرد وارز مسافرتی را 3برابر کردی که بگفته خود مردم درداخل ایران گردشگری کنند وبنزین هم از1000تومان به1500 تومان رساندی که حتما نظرت این است که مردم صرفه جویی دربنزین کنند وسوار الاغ شوند وچند بار گفتی اگر پولی ازمن کشف کردید برای خودتان برداشت کنید اقای نوبخت.. راستی بچه های جنابعالی کجا درس خواندند واینک کجاهستند وچه مشغولند مگر ریس جمهور نگفته که اعمال مسولین بایستی شیشه ای باشد چرا عملکرد شما بعنوان معاون ریس جمهور وبقولت تا شما اجازه ندهید یک ریال ازپول کشور هزینه نمیشودپاسخگوی مردم نیستیدواقای اقتصاددان باافزایش نرخ بنزین کالاها افزایش پیدا نمیکند ویا شما سوبسید میدهید شما نرخ تورم را باامار ساختگی هی کم وکمتر میکنی چرا مناظره تلویزیونی نمیزاری تامردم اگاه شوند این اعدادوارقام ازکجا می اید که اعلام میکنی پس سفره های مردم که هررور کوچکتر میشو درا نمی بینی ایا براحتی میتوانی در زادگاه جنابعالی درمیدان شهرداری رشت که قبلا وباره ها ازانجا برای مردم سخنرانی کردید ازنزدیک بامردم گفتگو کنی تاببینی بازترا حمایت خواهند کردبخاطر مشکلات اقتصادی مردم ازفقر وبدبختی زندگیشان به نابود ی وطلاق و فحشا کشیده شده است ایا خبر داری
چهارشنبه، 29 آذر 139614:40:10
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189632 1