کدخبر:
189652
تاریخ انتشار:
۲۹ آذر ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سرانجام کمک مالی شهرداری به سپیدرود و داماش چه شد؟ / کمک در خفا یا لغو آن؟!

خزر: چرا آنانی که به هر دری می زدند تا پولی از شهرداری رشت تحت عنوان کمک به سپیدورد اما در جهت منافع شخصی خود بگیرند، به یکباره ساکت شدند و آن دسته از اعضای شورا که بسیار بر این امر مصر بودند، به یکباره اصطلاحاً بیخیال این موضوع شدند؟ این پرسشی است که خزرآنلاین به زودی پاسخ آن را با انتشار برخی مدارک کاملاً جالب خواهد داد!

به گزارش خزر، چندی پیش بود که طرح بحث کمک مالی شهرداری رشت به تیم‌های سپیدرود و داماش، واکنش چند تن از روسای هیئت‌های ورزشی را در پی داشت تا آن جا که برخی با حضور در عمارت مرکزی شورا اعتراض خود را به تخصیص ناهمگون کمک‌های شهرداری به هیئت‌های ورزشی اعلام نمودند.

البته مخالفت ها تنها محدود به روسای هیات های ورزشی نبود. بسیاری از کارکنان شهرداری هم با توجه به شرایط مالی شهرداری رشت و عدم پرداخت حقوق کارکنان معتقد بودند اولویت با پرداخت حقوق آنان است. حتی در شورای شهر هم موضوع کمک به این دو تیم فوتبالی منجر به بحث‌های چالشی و اختلاف‌نظرهای بیشتری در این خصوص شد.

بااین‌حال، شنیده‌های اخیر حکایت از آن داشت که از طریق یک عضو شورا بخشی از هزینه پیشنهادی برای کمک به سپیدرود به مالک جدید باشگاه پرداخت‌شده و در آینده‌ای نزدیک بخش دیگری از این کمک‌هزینه هم پرداخت خواهد شد! اتفاقی که اگر واقعا رقم خورده باشد، بدون مصوبه شورا و کاملاً در خفا و البته به صورت غیرقانونی صورت گرفته است.

در همین راستا محمدحسن عاقل منش عضو شورای شهر رشت و رئیس کمیسیون فرهنگی شورا در خصوص وضعیت لایحه کمک مالی به باشگاه سپیدرود به خبرنگار خزر گفت: شهردار پس از ورود، تصمیم به آن گرفت که با توجه به حجم بالای بدهی‌های شهرداری و مطالبات کارکنان و کارگران لایحه کمک مالی به دو باشگاه فوتبال سپیدرود و داماش پس گرفته شود.

وی ادامه داد: آخرین تصمیم در راستای حمایت از این تیم‌ها بر آن است که کمک‌های سخت‌افزاری از قبیل فضای تبلیغاتی و... توسط شهرداری مورد مساعدت قرار گیرد.

اگرچه این عضو شورای شهر می گوید که شهردار لایحه کمک به دو باشگاه سپیدرود و داماش را پس گرفته است اما تاکیدات برخی از اعضای شورای شهر رشت و همچنین تلاش فراوان لابی فوتبال برای جذب این پول بادآورده، موضوعی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت. چرا آنانی که به هر دری می زدند تا پولی از شهرداری رشت تحت عنوان کمک به سپیدورد اما در جهت منافع شخصی خود بگیرند، به یکباره ساکت شدند و آن دسته از اعضای شورا که بسیار بر این امر مصر بودند، به یکباره اصطلاحاً بیخیال این موضوع شدند؟ این پرسشی است که خزرآنلاین به زودی پاسخ آن را با انتشار برخی مدارک کاملاً جالب خواهد داد!
سرانجام کمک مالی شهرداری به سپیدرود و داماش چه شد؟ / کمک در خفا یا لغو آن؟!
#سپیدرود #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
کارگر
واقعاً شفاف سازی کن خزر در شرایطی که 3 ماه نتوانسیتیم از دفترچه تامین اجتماعی استفاده کنیم بخاطر حجم بالای بدهی به تامین اجتماعی ،پولی که از حقوقهای ما برداشته شد و به تامین اجتماعی داده نشد و تازه الان 3 روزه که می توانیم از دفترچه استفاده کنیم آنهم انگار با رایزنی و با این اوضاع حقوقها ؛ کلی پول آزاد برای دارو و درمان دادیم ، پول به فوتبال چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سلامتی ما پرسنل واجب تره یا برد و باخت فوتبال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه، 1 دي 139611:27:27
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189652 1