کدخبر:
189695
تاریخ انتشار:
۳ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

2014، سال رهایی علوم پزشکی گیلان از رخوت در مقالات علمی

خزر: نکته قابل‌توجه آن است که معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت سال 2014 را نقطه رهایی از رخوت دانشگاه علوم پزشکی گیلان در زمینه مقالات علمی می‌داند، زمانی که دوره قبلی مدیریت دانشگاه علوم پزشکی گیلان عصری جدید آغاز شد.

به گزارش خزر، چند روز قبل بود که دکتر ملک‌زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رشت حضور یافت و انتقاداتی را به دانشگاه علوم پزشکی گیلان ابراز داشت.

اگرچه انتقادات ملک‌زاده به عقب ماندن دانشگاه علوم پزشکی گیلان نسبت به سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال کشور بود اما اشاره وی به رخوت دانشگاه علوم پزشکی گیلان تا پیش از سال 2014 موضوع جالبی بود که وی به آن اشاره داشت.

ملک‌زاده با انتقاد از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار داشت: تا سال 2014 این دانشگاه در حالت رخوت بود اما از سال 2014 به بعد تعداد مقالات علمی آن افزایش پیدا کرد اما از نظر محتوایی نیاز به کار بیشتری دارد. هرچند تیغ انتقادات معاون وزارت بهداشت بر روی گردن وضعیت فعلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اما نکته قابل‌توجه آن است که وی سال 2014 را نقطه رهایی از رخوت دانشگاه علوم پزشکی گیلان در زمینه مقالات علمی می‌داند، زمانی که دوره قبلی مدیریت دانشگاه علوم پزشکی گیلان عصری جدید آغاز شد.

بااین‌حال اما معاون وزیر بهداشت در خصوص وضعیت محتوایی مقالات علمی کنونی و پس از تغییرات در راس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، انتقاداتی را وارد می‌داند و معتقد است که می‌بایست در حال حاضر از نظر محتوایی کار بیشتری بر روی مقالات صورت گیرد.
2014، سال رهایی علوم پزشکی گیلان از رخوت در مقالات علمی
#دکتر انوش برزیگر #دانشگاه علوم پزشکی گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سلامت
تازه های سلامت
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189695 1