کدخبر:
189701
تاریخ انتشار:
۳ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

افرادی داعیه‌دار هستند که در زمان خودشان 25 نفر از اقوامشان را سرکار بردند

خزر: متاسفانه در گیلان همه می‌خواهند زیر پای هم را خالی کنند و امروز افرادی داعیه‌دار هستند که در زمان خودشان ۲۵ نفر از اقوامشان را سرکار بردند.

به گزارش خزر، سیدکاظم دلخوش در جلسه استاندار گیلان با فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان صومعه سرا اظهار داشت: ما همواره باید در کنار رهبری باشیم و از ایشان جلو‌تر یا عقب‌تر حرکت نکنیم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دلیل برخی مشکلات استان گیلان وجود سیاست‌زدگی‌ها و تندروی‌هاست عنوان داشت: من لیدر‌پذیر نیستم و کسانی را که خود را بزرگتر صومعه‌سرا می‌دانند قبول ندارم.

دلخوش با بیان اینکه متاسفانه افرادی در شهرستان به تحریک جوانان و ارتباط با کانال‌های بیگانه در حال ایجاد فضایی نامناسب هستند گفت: ما به‌جای اینکه اقتصاد را وارد سیاست کنیم، سیاست را وارد اقتصاد کردیم و حتی امروز می‌بینیم حسن روحانی هم از تندروها گذشته است.

وی با بیان اینکه ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای انجام پروژه‌های مختلف وارد شهرستان صومعه‌سرا شده است خاطرنشان کرد: متاسفانه در گیلان همه می‌خواهند زیر پای هم را خالی کنند و امروز افرادی داعیه‌دار هستند که در زمان خودشان ۲۵ نفر از اقوامشان را سرکار بردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز افرادی در تلاش هستند تا سرمایه‌گذاران را از گیلان فراری دهند عنوان داشت: جوانان نباید فریب این بازی‌های سیاسی را بخورند.
افرادی داعیه‌دار هستند که در زمان خودشان 25 نفر از اقوامشان را سرکار بردند
#سیدکاظم دلخوش #نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
حامد
باسلام میخواستم جهت تنویر افکار عمومی این مطالب را بگویم هرچند می دانم شما جرات ارائه آن را ندارید آقای دلخوش اینکه می گویید در گیلان همه زیر پای یکدیگر را خالی می کنند درست می گویی برادر ،شما دراین زمینه ید طولایی دارید آقای دلخوش آیا شما زیر پای مهندس رمضانپور را خالی نکردید انکسی که به شما پست معاونت فرمانداری صومعه سرا را داده بود اکبر اسدی ودوستانش در آموزش وپرورش صومعه سرا چی ؟زمانیکه انها پروزه عبور از شما را کلید زدند .حسن آقاجانی بدبخت که تمام وجودش را برایت گذاشته بود باهاش چه کردی البته بنده انها را تایید نمی کنم اما خیلی ازاینها مثل اکبر اسدی برای توخدمت کرد آن نهار ها را که خوردی یادت رفت بعد ان بیچاره سند میزد کاری نداریم ولی توکه زیر پای بسیاری از دوستانت را خالی کردید امروز نباید مردم را با این حرفها دست بیاندازید
دوشنبه، 4 دي 139610:53:27
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189701 1