کدخبر:
189715
تاریخ انتشار:
۴ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رئیس هیئت کشتی استان گیلان:

گیلان تنها استان بدون خانه کشتی کشور است/ علیرضا کریمی با نام گیلان کشتی می‌گیرد

خزر: رئیس هیئت کشتی استان، گیلان را تنها استان بدون خانه کشتی در کشور نام برد و اعلام کرد: علیرضا کریمی در رقابت‌های جهانی آینده با نام گیلان کشتی می‌گیرد.

به گزارش خزر، نقی هدایتی امروز در حاشیه دیدار علیرضا کریمی، ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان با شهردار رشت اظهار کرد: خدماتی که نصرتی، شهردار رشت در ساخت خانه کشتی در استان قزوین ارائه کرده قابل‌تقدیر است.

وی به‌جای خالی خانه کشتی در گیلان اشاره کرد و افزود: استان گیلان تنها استان در بین 31 استان کشور است که از فقدان خانه کشتی رنج می‌برد.

رئیس هیئت کشتی استان گیلان به مجموع خدمات ارائه‌شده به کشتی در دوره شهرداری خلیلی اشاره کرد و گفت: اقدامات قابل‌توجهی اعم از مشخص شدن زمین برای احداث خانه کشتی و ردیف‌های اعتباری انجام شد، اما متأسفانه با تغییراتی که صورت گرفت، مجدداً پیگیری‌ها در رابطه با خانه کشتی ابتر ماند.

هدایتی بابیان اینکه شهردار بعدی رشت پس از خلیلی تنها به یک‌رشته ورزشی اهمیت می‌داد، خاطرنشان کرد: به دلیل عدم استقبال شهردار سابق موضوع احداث خانه کشتی از سوی هیئت مورد پیگیری هم قرار نگرفت اما از شهردار جدید تقاضا داریم تا توجه وافری به کشتی گیلان به‌ویژه شهر رشت داشته باشد.

وی، علیرضا کرمی را از استعدادهای کشتی گیلان نام برد و گفت: با توجه به قولی که از کریمی گرفته‌شده، این ورزشکار نامی گیلان برای حضور در مسابقات ملی و جهانی از گیلان عازم خواهد شد.

رئیس هیئت کشتی استان گیلان با اعلام اینکه علیرضا کریمی بانام گیلان در مسابقات شرکت خواهد کرد، افزود: با توجه به اینکه زادگاه پهلوان علیرضا کریمی استان گیلان و منطقه اشکورات رودسر است، نامبرده برای حضور در رقابت‌های جهانی بانام گیلان حاضر می‌شود که امیدواریم گیلان را به ‌جایگاه رفیعش در کشتی برساند.
گیلان تنها استان بدون خانه کشتی کشور است/ علیرضا کریمی با نام گیلان کشتی می‌گیرد
#علیرضا کریمی #کشتی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189715 1