کدخبر:
189728
تاریخ انتشار:
۴ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بخشدار اهل سنت «سید موسوی» نمی شود/ از جوانان و وحدت اسلامی حمایت کنید

خزر: حتی با فهمیدن نام «سید فرشاد موسوی» نیز می توان فهمید که این فرد نمی تواند اهل تسنن باشد و نام و فامیل سید موسوی یک نام خانوادگی شناخته شده شیعی در کشور ما محسوب می شود. هرچند حتی اگر سید فرشاد موسوی از خاندان سادات موسوی نیز نبود نیز چنین اظهاراتی خلاف وحدت اسلامی است که بارها مقام معظم رهبری بر آن تاکید کرده اند.

به گزارش خزر و به نقل از گیل خبر، به دنبال انتصاب بخشدار جدید بخش مرکزی رودبار امام جمعه رودبار طی گفتگوئی این انتصاب را زیر سوال برد. مهم ترین نکته ای که امام جمعه بر آن تاکید داشت اهل سنت بودن بخشدار جدید است که با توجه به آن ابراز داشت: «شهرستانی که دارای عالمانی چون رودباری ها، انبوهی ها، سیدمهدی شفیعی ها و آیت الله های خورگامی ها و… دارد نباید یک اهل تسنن بخشدار آن باشد.»

مشخص نیست که امام جمعه محترم اطلاعات خودش را از چه کسانی گرفته است. حتی با فهمیدن نام «سید فرشاد موسوی» نیز می توان فهمید که این فرد نمی تواند اهل تسنن باشد و نام و فامیل سید موسوی یک نام خانوادگی شناخته شده شیعی در کشور ما محسوب می شود. هرچند حتی اگر سید فرشاد موسوی از خاندان سادات موسوی نیز نبود نیز چنین اظهاراتی خلاف وحدت اسلامی است که بارها مقام معظم رهبری بر آن تاکید کرده اند. گوئی شهدای ما امده اند که در این مملکت اهل ستنن مسئولیتی را نداشته باشند. این که تاکید شود مردم رودبار ممکن است آرامش خود را از دست بدهند از آن جمله سخنانی است که به واقع مخل وحدت و قانون است و از جایگاه رفیعی چون امام جمعه انتظار نمی رود.

به طور مشخص انتصاب یک بخشدار آن قدرها هم اتفاق مهمی در سیاست محسوب نمی شود که بخواهیم برای آن هم آرامش یک شهر را تحت شعاع خود قرار دهیم. مهم این است که با انتصاب جوانان توانمند بتوانیم عمر مدیریتی کشور را جوانتر نمائیم و قدرت را از مدیران پابه سن گذاشته به مدیران جوان منتقل کنیم و برای همین منظور باید از انتصاب جوانان در پست های پایه ای حمایت و تقدیر شود.

بخشدار جدید مرکزی رودبار هم از جوانان تحصیل کرده ای است که با حمایت مسئولین و امام جمعه شهر می تواند در این مسیر پا بگذارد و با افکار و ایده های نو حالت رخوت و ورکود در بدنه مدیریتی کشور را تا حدودی تعدیل نماید. انتظار از ائمه جمعه، مسئولین دولتی و غیردولتی این است که حضور این جوانان را با آغوش باز بپذیرند و مورد حمایت قرار دهند تا بتوانند در عرصه های مدیریتی بیشتر خودشان را نشان دهند.
بخشدار اهل سنت «سید موسوی» نمی شود/ از جوانان و وحدت اسلامی حمایت کنید
#سید فرشاد موسوی #بخشدار رودبار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ناشناس
با سلام اینکه برادران اهل سنت حق دارند در مدیریت اجرایی این کشور پهناور نقش ایفا نمایند بحث جدیدی نیست و صد البته تمامی دولتها اعم از اصلاح طلب و اصولگرا در این راستا عملکرد مطلوبی نداشته اند اما در مورد انتصاب مذکور و انتصابات این چنینی که در استان گیلان کم هم نیست چند نکته قابل تامل است 1- براستی این جوانان به اصطاح اصلاح طلب چگونه و بر اساس چه شاخصه هایی به چنین مسئولیتهای مهم اجرایی و سیاسی گمارده میشوند؟؟!!! آیا این عزیزان حتی یک سال سابقه اجرائی ئر دستگاههای دولتی را دارا میباشند 2-اساسا همین فرد که بعنوان اصلاح طلب جوان شمرده میشود در عرصه اصلاح طلبی چه کارهایی انجام داده است و اصلا چند سال دارد که به عنوان یک فعال اصلاح طلبی بحساب می اید؟؟!!! این جوان که تا سال پیش با توسل به این کاندیدا و آن کاندیدا بدون در نظر گرفتن گرایشات سیاسی بدنبال یک شغل بوده و سرانجام توسط یکی از کاندیدای نزدیک به جریان دولت نهم و دهم(همراهی در جلسات انتخاباتی آن کاندید)در یکی شرکت تولیدی در تهران بکار گرفته شده چگونه بیکباره تغییر رویه سیاسی داده و اصلاح طلب شده است؟فقط با همراهی در ستاد روحانی در انتخابات اخیر و همراهی با عناصر صاحب قدرت در دولت فعلی؟؟!!! 3-برادر بزگوار(نویسنده محترم مطلب فوق)بجای فلسفه بافی های عجیب و غریب بر اساس فامیلی نامبرده که منتج به نتیجه میگردد که ایشان تشیع است نشان از جانب دارانی بی چون و چرا شما دارد تا جاییکه مردم پره سر میدانند ایشان از موسوی های روستای جنبه سرای پره سر بوده که سبقه عقیدتی،مذهبی و سیاسی و نگاهشون به نظام بر همه مردم منطقه روشن است لذا نیاز به وجه تسمیه سازی نیست قطعا ایشان تسنن شافعی مذهب هستند لذا یادمون باشد بد دفاع کردن از کسی بدتر از حمله بوی است کمی لطفا تحقیق بفرمایید 4-در دولتها ی دهم و نهم و دولت اصلاحات همواره انتصاب برادران اهل سنت در مسندهای اجرایی و سیاسی در شهرهای تسنن نشین گیلان(تالش و رضوانشهر) با مشکلات عدیده ای روبرو بوده و بعضا افرادی با سبقه سیاسی و اجرائی شناسنامه دار و با مقبولیت لازم از نظر مردم و نظام و احکام صادره از مقامات ذیصلاح کشوری(وزارت وقت کشور در دولت اصلاحات)با فرافکنی ها از اجرای احکام صادره جلوگیری شده است آنهم در بخشهایی که بیش از 75 درصد ساکنین آن از برادران و خواهران اهل تسنن بوده است حال یک جوان بی تجربه از اهل سنت،در یک منطقه صد در صدی تشیع نشین،فقط و فقط بلطف نزدیکی بیکی دو فرد با نفوذ در انتصابات استان چه معنایی دارد براستی گویا دولت تدبیر و امید در گیلان در انتصابات افرادی که اساسا سوابق مدیریتی و اجرایی نداشته و بعضا در مشاغل آزاد همچون برنج فروشی،پیتزا فروشی و سی دی فروشی امرار معاش میکنند تبدیل بیک رویه شده است
سه شنبه، 5 دي 139614:44:32
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189728 1