کدخبر:
189742
تاریخ انتشار:
۵ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ادعای جدید عضو شورای شهر رشت: با بازداشت مدیران در استان، سرمایه گذار احساس خطر می کند!

خزر: از جناب رمضانپور هم به عنوان یک عضو شورای شهر رشت انتظار می رود به جای انتقاد نسبت به دستگیری برخی مدیران فاسد، در خصوص نحوه به کارگیری فرزندشان در سازمان صنعت و معدن استان که از قضا مدیر پیشین آن هم یکی از همین دستگیرشدگان است، توضیح دهد.

به گزارش خزر، احمد رمضانپور نرگسی در آخرین جلسه شورا با اشاره به دستگیری برخی مدیران متخلف، گفت: در استانی که مدیرانش امنیت ندارند و هر روز می شنویم مدیرانش را در دفتر کار بازداشت می‌کنند، هیچ سرمایه‌گذاری خطر نمی‌کند که ورود کند.

اگرچه اساسا یک عضو شورا می بایست به وظایف خود مبنی بر نظارت بر عملکرد شهرداری عمل کرده و اظهارنظر در خصوص عملکرد دادگستری در حیطه وظایف او نیست با این حال خطاب به جناب رمضانپور باید گفت آنچه که امنیت را برای حضور سرمایه‌گذار مخدوش میکند قطعاً استفاده از برخی مدیران رشوه گیر، متخلف، پارتی باز و رانت خور در راس ادارات است.

خوشبختانه دستگیری این مدیران متخلف با استقبال عمومی مردم روبرو بوده و نظرسنجی های مختلف از قضا نظرسنجی همین سایت هم دلالت بر این موضوع دارد.

بازداشت این مدیران در دفتر کارشان هم علاوه بر اینکه هیمنه کاذب آنان را بر هم می ریزد به سایر مدیران هم یادآور می شود هیچ مسئول دولتی در پشت هیچ میزی در صورت تخلف مصون از برخورد قضایی نخواهد بود.

جناب رمضانپور بدانند سرمایه گذاران با دستگیری مدیران متخلف احساس خطر نمی کنند بلکه تنها افرادی احساس خطر می کنند که خودشان از قماش همین مدیران متخلف هستند. وگرنه خدا می داند رانت خواهی و زیاده خواهی همین مدیران چه تعداد سرمایه گذار را از شهر و استان فراری داده است.

 

از جناب رمضانپور هم به عنوان یک عضو شورای شهر رشت انتظار می رود به جای انتقاد نسبت به دستگیری برخی مدیران فاسد، در خصوص نحوه به کارگیری فرزندشان در سازمان صنعت و معدن استان که از قضا مدیر پیشین آن هم یکی از همین دستگیرشدگان است، توضیح دهند.
ادعای جدید عضو شورای شهر رشت: با بازداشت مدیران در استان، سرمایه گذار احساس خطر می کند!
#احمد رمضانپور #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
محمود باقری خطیبانی
سلام حاج احمد یعنی کسی دوزدی اختلاس چپاول غارت کرد نگیرنند که سرمایه گذار احساس امنیت بکند ؟خدای باید به جایزه نوپل دهند با چنین تفکری داش اسمال تو به دادبرس
چهارشنبه، 6 دي 139623:29:8
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اقای رمضانپور شما باسابقه ترین فردعضوشورا هستید که درمجلس هم حضور داشتید واین حرف شما بنظرم نادرست است سرمایه گذار معمولا جایی سرمایه گذاری میکند که بداند مسولین ان فردی سالم است وسرمایه گذاری برایش امن باشدوقتی که مدیر کل اقتصادی ویا معاون استاندار را بجرم مفاسد اقتصادی دستگیر میکنند شما حاضریدبعنوان سرمایه گذار ریالی ازسرمایه خودرا دران شهرصرف نمایید شما شهردار رشت بودید وتجربه شما بسیار بالاست باتوجه به اتفاق شورای دورسوم که بازخور جهانی داشته بعید است به این زودی ها سرمایه گذاری بخواهد دراین شهر سرمایه گذاری نماید وزمان زیادی را میطلبد
سه شنبه، 5 دي 139615:42:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189742 1