کدخبر:
189746
تاریخ انتشار:
۵ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردارلاهیجان در سازمان همیاری شهرداریهای کشور:

وجود جاذبه های طبیعی، فرهنگ و تاریخ، مزیت شهرلاهیجان است

خزر: شهردارلاهیجان در جلسه ای به ریاست دکتر افشانی، رییس سازمان همیاری شهرداریها و معاون عمران و توسعه امورشهری و روستایی وزیرکشور حضور داشت.

به گزارش خزر، افشانی در دیدار نمایندگان مجلس و شهرداران و رؤسای شوراهای حوزه های انتخابیه از شهرداران خواست برای توسعه شهر، منتظر کمک های اندک دولتی که حکم مسکن رادارند نباشند و از لاک مدیر دولتی بیرون بیایند و برای اداره مطلوب شهر و شهرداری به فکر شناسایی مزیت های شهر به منظور ایجاد درآمد پایدار و تولید ثروت باشند.

مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان دراین جلسه به وجود جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری شهرلاهیجان بعنوان مزیت اشاره کرد و افزود: باتوجه به میزبانی شهرلاهیجان از مسافران درسال درحدود ۳/۵میلیون نفر، متأسفانه تاکنون زیرساختهای گردشگری مناسبی ایجاد نشده و این موضوع نیازمند حمایت بیشتری است.

شهردار لاهیجان خواستار اخذ تسهیلات کم بهره و حل معضل و مشکلات مربوط به محل دپوی زباله تموشل، باتوجه به اقلیم پرباران گیلان و ایجاد سایت تولید کمپوست شد.

مسعودکاظمی با اشاره به آغاز به کار ممیزی در شهرداری لاهیجان بعد از هفت دهه، درخصوص نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری لاهیجان، خواستار ارایه خدمات و تسهیلات مناسب برای شهر لاهیجان شد.

همچنین در این جلسه نیکفر، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، ضمن ارایه توضیحاتی درخصوص موقعیت طبیعی، فرهنگی، تاریخی و گردشگری شهر لاهیجان گفت: لاهیجان درطول سال میزبان میلیونها گردشگر است ولی متأسفانه درجذب درآمد از طریق گردشگری تاکنون نتوانسته موفق باشد و این امر نیازمند همراهی و همکاری بیشتر سازمان همیاری شهرداریها و دهیاریهای کشور می باشد.
وجود جاذبه های طبیعی، فرهنگ و تاریخ، مزیت شهرلاهیجان است
#مسعود کاظمی #شهردار لاهیجان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189746 1