کدخبر:
189770
تاریخ انتشار:
۶ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آتش سوزی مشکوک در هپی لند! / آیا عمدی در کار بوده است؟!

به گزارش خزر، آتش سوزی امروز فروشگاه هپی لند به سوژه اول رسانه ها تبدیل شد. آتش سوزی گسترده ای که گفته می شود با تلاش آتش نشانان ۷ ایستگاه آتش‌نشانی رشت، خمام و بندرانزلی مهار شد و البته مصدومانی هم به جا گذاشت. مدیرعامل آتش نشانی رشت هم در گفتگویی با بیان اینکه سقف فروشگاه هپی‌لند به طور کامل در آتش سوخته است، خبر از لکه گیری کامل آتش سوزی توسط آتش نشانان داد.

با این حال از همان اولین ساعات آغاز آتش سوزی، حرف و حدیث هایی از عمدی بودن آن مطرح شده است. شایعه ای تایید نشده که اثبات آن در گرو بررسی کامل و اظهارنظر کارشناسان است.

در همین راستا شهرام مومنی، معاون آتش نشانی رشت در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین می گوید: تشخیص این موضوع به اعلام نظر کارشناسان بستگی داشته و نمی توان حالا به این سوال پاسخ روشنی داد.

مومنی با بیان اینکه این ساختمان تحت پوشش بیمه آتش سوزی بوده است، می افزاید: به محض روشن شدن علت آتش سوزی، حتما اطلاع رسانی در این خصوص صورت خواهد پذیرفت.

گفتنی است شرکت های بیمه در خصوص ساختمان های تحت پوشش خود که طعمه حریق می شوند، به خوبی خسارات وارده را جبران می کنند و مبالغ چشمگیری را نسبت به این موضوع اختصاص می دهند.

 
آتش سوزی مشکوک در هپی لند! / آیا عمدی در کار بوده است؟!
#هپی لند #آتش سوزی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189770 1