کدخبر:
189867
تاریخ انتشار:
۱۴ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رأفت نظام عامل ادامه چندروزه تجمعات اعتراضی در کشور بود

خزر: اکنون ایران در شرایط مستحکم است و باید تلاش شود با همین ویژگی فوق‌العاده فعالیت کند؛ باید با سرعت‌بالا و انگیزه بیشتر و وحدت و همدلی و تبعیت از رهبری در راستای توسعه کشور گام برداشت.

به گزارش خزر به نقل از مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح پنجشنبه در آئین تودیع و معارفه استانداران سابق و کنونی سمنان به میزبانی سالن شهید مطهری سمنان، ضمن بیان اینکه تغییرات در استانداری‌ها برحسب سیاست‌های دولت است و نه مورد دیگر، تأکید کرد: اگر شاهد تغییری در استانداران طی دو تا سه ماه اخیر بوده‌ایم تنها به دلیل اجرای سیاست‌های دولت است.

وزیر کشور با بیان اینکه رأفت نظام عامل ادامه چندروزه تجمعات اعتراضی در کشور بود از ادامه حرکات خودجوش ملت ایران برای محکومیت اغتشاشگران در روزهای آینده خبر داد و گفت: مردم ایران کشور و نظام خود را دوست دارند.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری این نشست تقدیر از خدمات محمدرضا خباز است که در مدت حضور خود در سمنان خدماتی درخورشان و شایسته مردم این استان ارائه کرد و قطعاً از توانمندی وی در پست‌های اجرایی دیگر استفاده خواهد شد.

وزیر کشور گفت: خدماتی که خباز در این مدت به استان سمنان ارائه کرده بسیار درخور توجه هستند و امیدواریم چاووشی نیز در سمت استاندار جدید سمنان بتواند موفقیت‌های خوبی را کسب کند چراکه وی را نیز مدیری توانمند می‌بینم.

عضو کابینه دوازدهم همچنین درباره حوادث اخیر نیز گفت: این موارد بهترین درس برای مردم بود تا به دروغ‌پراکنی رسانه‌ها و فضای مجازی دشمنان اعتماد نکنند.

رحمانی فضلی بیان کرد: تلاش شد اعتراض‌ها با حداقل هزینه‌ها، بیشترین مدارا و بالاترین سطح تحمل و با کمک مردم حل شود.

وی افزود: اکنون ایران در شرایط مستحکم است و باید تلاش شود با همین ویژگی فوق‌العاده فعالیت کند؛ باید با سرعت‌بالا و انگیزه بیشتر و وحدت و همدلی و تبعیت از رهبری در راستای توسعه کشور گام برداشت.

وزیر کشور کابینه دوازدهم گفت: ایران تلاش کرده در کنار حفظ حریت به کشورهای دیگر کمک کند؛ ایران در حوزه مناسبت بین‌المللی اثرگذار است و همه فرازوفرودها باعث افزایش توانمندی ایران در همه حوزه‌ها شد.

رحمانی فضلی در دیگر بخش سخنان خود، ضمن یادآوری اینکه مدیریت کشور را با تورم رقم ۴۶ درصد تحویل گرفتیم، افزود: در پنج سال اخیر به همت مسئولان گام‌های مثبتی برداشته شد که باید با تلاش مضاعف مشکلات را حل کرد.
رأفت نظام عامل ادامه چندروزه تجمعات اعتراضی در کشور بود
#وزیر کشور عبدالرضا رحمانی فضلی #عبدالرضا رحمانی فضلی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189867 1