کدخبر:
189873
تاریخ انتشار:
۱۵ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

وزارت ارتباطات در شورای امنیت عضو نیست/ نقشی در فیلترینگ نداشتیم

خزر: وزیر ارتباطات گفت: شورای امنیت کشور (که وزارت ارتباطات در آن عضو نیست) برای ایجاد آرامش، تصمیم گرفت در کنار سایر اقدامات تامینی و انتظامی، محدودیت های موقتی را بر فضای مجازی اعمال کند.

به گزارش خزر و به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در شبکه اجتماعی توئیتر درخصوص انتشار تصویر طنزی که از وی در رسانه ها منعکس شده بود، نوشت: تصمیم نداشتم در موضوعی که وزارت ارتباطات در تصمیم آن نقشی نداشت، اظهار نظری کنم، اما به ناچار کلامی چند در این خصوص خواهم نوشت.

وی افزود: شورای امنیت کشور (که وزارت ارتباطات در آن عضو نیست) برای ایجاد آرامش تصمیم گرفت در کنار سایر اقدامات تامینی و انتظامی، محدودیت های موقتی را بر فضای مجازی اعمال کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: طبیعی است که این اقدامات نارضایتی هایی را ایجاد کند اما گیرندگان این تصمیم طبیعتا بین مزایا و معایب این تصمیم وزن سنجی کرده اند.

آذری جهرمی خاطرنشان کرد: عده ای دیگر اما اکنون به جای پرداختن به ریشه اعتراضات و اغتشاشات و حل آنها، تلاش بر انداختن همه تقصیرها بر گردن فضای مجازی و بازخوانی اشکالات توسعه فضای مجازی در کشور (که بعضا وارد هم هست) کرده اند.

وی عنوان کرد: ضمن تشکر از دوستان رسانه ای که با طنزهای مختلف در این ایام به نقادی و یا حتی تخریب بنده پرداختند، تقاضا دارم برای یکبار هم که شده به مرور قوانین و مقررات کشور در عرصه پالایش فضای مجازی و شرح مسئولیت هر یک از دستگاه ها در برابر این مقررات بپردازند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اگر مشکلی وجود دارد با شفاف سازی و از طریق دستگاه های قانونگذاری کشور به پیگیری راه حل ها بپردازند.
وزارت ارتباطات در شورای امنیت عضو نیست/ نقشی در فیلترینگ نداشتیم
#آذری جهرمی #وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.