کدخبر:
189981
تاریخ انتشار:
۱۸ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عملیات احداث سد پلرود گیلان با کم‌لطفی مسئولان رو به رو شده است

خزر: رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گیلان گفت: در خصوص سرعت عملیات ساخت سد پلرود، این پروژه از سوی مسئولان داخلی با کم لطفی رو به رو شده است.

به گزارش خزر و به نقل از تسنیم، محمدعلی محمدی ظهر امروز در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان رودسر با بیان اینکه ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی با تنش آفرینی محقق نمی‌شود خاطرنشان کرد: ایجاد ناآرامی‌ در کشور سرمایه‌گذاران را از سرمایه‌گذاری در کشور منصرف می‌کند.

محمدی با تاکید بر اینکه اشتغال و نرخ بیکاری مهم‌ترین معضل کنونی کشور است و عمده خانواده‌ها در جامعه امروز با مشکل بیکاری دست‌به گریبان هستند گفت: اعتراض به شرایط اقتصادی فعلی جامعه از طریق قانونیحق مردم است.

وی با اشاره به پروژه‌های بزرگ آب منطقه‌ای در شرق استان گیلان به‌ویژه شهر رودسر خاطرنشان کرد: تلاش است تا با حمایت ویژه از طرح‌های درحال اجرای استان، بهره‌برداری از سد‌پلرود با تاخیر کمتری انجام شود.

سد پلرود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان گفت: بنده معتقدم در خصوص سرعت عملیات ساخت سد پلرود این پروژه همواره از سوی عوامل داخلی با کم لطفی مواجه بوده است.

محمدی قابلیت‌ها و استعدادهای شهرستان رودسر در زمینه پرورش ماهیان خاویاری را عمده و چشمگیر عنوان کرد و گفت: با وجود استعدادهای گسترده در این شهرستان، فضای مطلوبی به‌منظور توسعه هرچه بیشتر حوزه پرورش ماهی وجود دارد.

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی استان گیلان سرانه مصرف ماهی در شهرستان رودسر را جز چهاردهمین شهرستان‌های استان گیلان بیان کرد و افزود: این شاخص و آمار روند خوبی نیست و این حوزه در شهرستان رودسر نیازمند فرهنگ‌سازی است.

وی با اشاره به اینکه امسال به‌منظور احداث پروژه ماهی در قفس اعتبار مطلوبی در استان لحاظ شده و شهرستان رودسر می‌تواند از این ظرفیت بهره‌مند شود تاکید کرد: باید فضای فعلی استان را به‌سمت سرمایه‌گذاری و اشتغال سوق دهیم.

محمدی با اشاره به تخصیص اعتبارات در استان و با تاکید بر اینکه همه سال بودجه مطرح شده با بودجه تخصیصی استان یک فاصله معنادار دارد گفت: آنچه از بودجه مطرح شده برای استان تحقق می‌یابد بین 20 تا 35 درصد است که باید از آن به‌طور مطلوب استفاده کنیم.
عملیات احداث سد پلرود گیلان با کم‌لطفی مسئولان رو به رو شده است
#کیوان محمدی #کیوان محمدی رئیس سازمان برنامه و بودجه #کیوان محمدی دکتر #کیوان محمدی + عکس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189981 1