کدخبر:
190035
تاریخ انتشار:
۱۹ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فقط 5 عضو شورای شهر رشت خواستار شفافیت در شهرداری هستند

خزر: بر اساس قانون شوراها، یک‌سوم اعضای شورا در هر یک از امور مربوط به شهرداری‌ می توانند به ریاست شورا تقاضای کتبی جهت تحقیق و تفحص ارائه نماید. پس‌ازاین موضوع ریاست شورا می‌بایست در مدت‌زمان ۴۸ ساعت درخواست را به کمیسیون مربوطه ارائه دهد و کارها پیگیری شود.

به گزارش خزر، روز گذشته جلسه غیرعلنی شورای شهر رشت در شرایطی برگزار شد که هیچ خروجی خبری از این جلسه حداقل تا زمان نگراش این گفتگو منتشرنشده است، بااین‌حال شنیده‌ها حکایت از این دارد که حامد عبدالهی عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت طرح تحقیق و تفحص از سازمان حمل‌ونقل شهرداری رشت را به صحن علنی شورا ارائه نموده است.

در همین راستا حامد عبدالهی عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، گفت: بر اساس قانون شوراها، یک‌سوم اعضای شورا در هر یک از امور مربوط به شهرداری‌ می توانند به ریاست شورا تقاضای کتبی جهت تحقیق و تفحص ارائه نماید. پس‌ازاین موضوع ریاست شورا می‌بایست در مدت‌زمان ۴۸ ساعت درخواست را به کمیسیون مربوطه ارائه دهد و کارها پیگیری شود.

وی در خصوص اینکه آیا شورای پنجم در مسیر "اتاق شیشه‌ای شهرداری و شورا" قرار دارد و می‌توان امیدوار بود روند نظارتی و تحقیق و تفحص در سازمان‌ها و مجموعه شهرداری ادامه یابد، گفت: متأسفانه در بحث‌های شورایی یکسری مشکلات را داریم. وقتی در شورایی یازده‌نفره، پنج نفر خواستار اتاق شیشه‌ای باشند عملاً به هیچ جایی نخواهیم رسید. در شورای چهارم نیز دوستانی خواستار بحث شفافیت بودند اما اکثریت به دست نیامد.

عبدالهی اضافه کرد: بنده انتظار داشتم که این طرح یازده امضا به دست بیاورد اما دوستان خواندند و دادند به نفر بعدی! وقتی منِ حامد عبدالهی منافعی در آن سازمان نداشته باشم که با تحقیق و تفحص آن منافع به خطر بیفتد، دیگر چه مشکلی وجود دارد؟ پس قطعاً آن را امضاء خواهم کرد. این طرح خواستار آن است که اگر تخلفی در جایی وجود دارد با آن برخورد شود.
فقط 5 عضو شورای شهر رشت خواستار شفافیت در شهرداری هستند
#حامد عبدالهی #حامد عبداللهی شهردار #حامد عبداللهی منطقه پنج #حامد عبداللهی شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190035 1