کدخبر:
190079
تاریخ انتشار:
۲۰ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پل ورودی فومن تخریب شد!

آیا مسببان اتلاف 20 میلیاردی بیت المال محاکمه می شوند؟ + فیلم

خزر: حالا اما به نظر می رسد پیرو قاعده همیشگی خراب کردن راحت تر از ساختن است، بالاخره قسمت هایی از این پل به دست تخریب سپرده شده است تا هزینه های انجام شده برای آن نادیده گرفته شود.

به گزارش خزر، پس از کش و قوس های فراوان، بالاخره پلی که روزگاری نماینده سابق فومن را مجبور به چادرزنی کرده بود، به دست تخریب سپرده شد. پلی که به اذعان برخی رسانه ها با هزینه 20 میلیاردی بیت المال در طول 12 سال ساخته شده بود و بنا به گفته نوری زاد، معاون وقت وزیر راه و شهرسازی که در شهریور ماه 95 به فومن سفر کرده بود، با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی در روگذر و پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی در مجموع روبرو بوده است.

با این حال همان اندازه که نماینده سابق فومن بر پایان کار این پل اصرار داشته و حتی برای مدتی در اعتراض به وضع موجود بر روی آن چادر زده بود، افتخاری، نماینده فعلی فومن نسبت به وضعیت آن اعتراض داشته و معتقد بوده که این پروژه مخل اقتصاد و برنامه های گردشگری و رفاهی شهرستان شده است. افتخاری حتی در اظهارنظری تندتر، اجرای این پل را بزرگ‌ترین خیانت به این شهرستان دانسته بود.

 

حالا اما به نظر می رسد پیرو قاعده همیشگی خراب کردن راحت تر از ساختن است، بالاخره قسمت هایی از این پل به دست تخریب سپرده شده است تا هزینه های انجام شده برای آن نادیده گرفته شود.

شاید تنها خواسته مردم در این میان، شناسایی عاملان اصلی اتلاف بیت المال در این میان و برخورد با آنان است.

 
آیا مسببان اتلاف 20 میلیاردی بیت المال محاکمه می شوند؟ + فیلم
#پل ورودی فومن #پل سند فومن


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190079 1