کدخبر:
190225
تاریخ انتشار:
۲۵ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اظهارات عجیب یک عضو شورا در جلسه غیرعلنی: استخدام خواهرزاده ام در شهرداری حق بنده است!

خزر: شنیده‌ها از ساختمان شورای شهر حکایت از آن دارد که یکی از اعضای شورا در اقدامی باورنکردنی در جلسه‌ای غیرعلنی خواستار به‌کارگیری خواهرزاده خود در بدنه شهرداری شده است.

به گزارش خزر، شنیده‌ها از ساختمان شورای شهر حکایت از آن دارد که یکی از اعضای شورا در اقدامی باورنکردنی در جلسه‌ای غیرعلنی خواستار به‌کارگیری خواهرزاده خود در بدنه شهرداری شده است.

گفته می‌شود این عضو تنزل رتبه یافته شورا با بیان اینکه «خواهر بنده 4 فرزند بیکار دارد و از من خواسته که یکی از فرزندانش را وارد بدنه شهرداری نمایم» اظهار داشته است: «مگر ما بی‌عرضه هستیم که نتوانیم چند نیرو وارد شهرداری کنیم؟! دو نفر بنده، سه نفر فلان فرد، چهار نفر نیز فرد دیگر. هرکس به هر اندازه که می‌تواند نیرو وارد شهرداری کند تا از آن استفاده کنیم!»

این اظهارات در شرایطی صورت می‌گیرد که چندی پیش در صحن علنی شورای شهر موضوعاتی در خصوص حجم بالای نیروهای شهرداری و لزوم بررسی روند به‌کارگیری آنان مورد بحث قرار گرفته بود.

در پایان امید است که برخی از اعضای شورای شهر بجای آنکه ملاک عرضه داشتن و یا بی‌عرضگی را وارد کردن وابستگان خود در بدنه شهرداری بدانند، معیار را بر روی عملکرد خود در حوزه مدیریت شهری قرار دهند تا از آن‌ها نامی نیکو برای آیندگان باقی بماند!
اظهارات عجیب یک عضو شورا در جلسه غیرعلنی: استخدام خواهرزاده ام در شهرداری حق بنده است!
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اقای عضو شورا. صدرالدین حسینی از صندوق ذخیره فرهنگیان دزدی کرد دخترش بعنوان نماینده مجلس گفته که پدرش حقش رااز انقلاب برداشته است اب به اب هم تکان نخورد شما هم خواهرزاده ات را بیار اتفاقی نمی افتدمگر عاقل منش برادرش دردور قبل وارد شهرداری نکرد
سه شنبه، 26 دي 139613:45:24
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190225 1