کدخبر:
190293
تاریخ انتشار:
۲۷ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردار چاف و چمخاله: مطالبات ناجیان غریق از محل اعتبارات داخلی شهرداری چاف و چمخاله پرداخت شد

خزر: شهردار چاف و چمخاله گفت: به دلیل مشکلات اعتباری نیز شهرداری چاف و چمخاله قادر به پرداخت مطالبات ناجیان غریق نبود که بعد از تکمیل لیست فعالین در طرح سالم‌سازی دریا به امور مالی دستور دادم تا از محل بودجه شهرداری مطالبات آنان پرداخت شود.

به گزارش خزر، کمیل بائوج لاهوتی امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: بنده از شهریورماه گذشته به‌عنوان شهردار چاف و چمخاله مشغول به کار شدم که از همان اول با مراجعات مکرر ناجیان غریق و فعالین در طرح سالم‌سازی دریا برای دریافت مطالبات خود از شهرداری مواجه شدم.

وی گفت: هرساله دولت مبالغی را برای طرح سالم‌سازی دریا به شهرداری‌ها اختصاص می‌دهد تا از آن مبالغ حقوق ناجیان غریق، نیروهای امدادی و هلال‌احمر، همیار پلیس و ... تأمین و پرداخت شود.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه در دو سال 95 و 96 هیچ پولی از دولت برای طرح سالم‌سازی دریا دریافت نکردیم، افزود: به دلیل مشکلات اعتباری نیز شهرداری چاف و چمخاله قادر به پرداخت مطالبات ناجیان غریق نبود که بعد از تکمیل لیست فعالین در طرح سالم‌سازی دریا به امور مالی دستور دادم تا از محل بودجه شهرداری مطالبات آنان پرداخت شود.

لاهوتی تصریح کرد: در حال حاضر با تمام اعضا ناجیان غریق تسویه کامل شده است و فقط بخشی از مطالبات همیارهای پلیس باقی‌مانده که طی روزهای آینده نیز با همه فعالین طرح سالم‌سازی دریا در شهر چاف و چمخاله تسویه کامل می‌کنیم.

وی بیان کرد: هرساله در فصل تابستان حدود 60 نفر به‌صورت موقت به‌عنوان ناجیان غریق، نیروهای امدادی، همیار پلیس، اورژانس و ... برای فعالیت در طرح سالم‌سازی به شهرداری اضافه می‌شوند که با توجه به کمبود اعتبارات برای پرداخت مطالبات آنان نیز با مشکل مواجه هستیم ولی امسال با هر مشکلی که بود مبالغ تهیه و از وجوهات شهرداری مطالبات پرداخت شد.

شهردار چاف و چمخاله تأکید کرد: تاکنون حتی یک هزار تومان نیز از وجود دولتی برای طرح سالم‌سازی دریا دریافت نکردیم و همه مطالبات ناجیان غریق و همیاران و ... از اعتبارات داخلی شهرداری پرداخت شد که امیدواریم دولت نیز اعتبارات طرح را پرداخت کند تا بتوانیم کاستی‌ها را جبران کنیم.
شهردار چاف و چمخاله: مطالبات ناجیان غریق از محل اعتبارات داخلی شهرداری چاف و چمخاله پرداخت شد
#کمیل بائوج لاهوتی #شهردار چاف و چمخاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
علی
اصلا همچین چیزی درست نیست سالهای قبل همیشه طبق روال مشخصی داده میشد ولی امسال که آقای لاهوتی اماده است حقوق ما را میخواهد بدهد انگار میخواهد صدقه بدهد بنده با 15 سال سابقه نجات غریقی هنوز نصف پولم را نگرفتم واقعا باید برای این شهردار و شورای شهر تاسف خورد.خواهشا حرف ما را به گوش مسولین برسانید
سه شنبه، 3 بهمن 139614:13:20
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190293 1