کدخبر:
190369
تاریخ انتشار:
۳۰ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردار رشت: برآورد اولیه از تفاهم نامه ها ۱۰ هزار میلیارد تومان است/ نیروگاه های حرارتی زباله سوز از اهم تفاهم نامه ها است

خزر: عقد تفاهم نامه راه اندازی نیروگاههای حرارتی زباله سوز و پروژه های دیگر آن که بازار بین المللی را به خود اختصاص داده از اهم تفاهم نامه های این دو روز بوده است.

به گزارش خزر، دکتر مسعود نصرتی در گفت و گو با اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در خصوص نشست فصلی کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداریهای کلانشهرهای کشور اذعان داشت: در طی این دو روز از نشست به تبیین مقررات و قوانین راههای جلب و جذب سرمایه گذار پرداخته شد.

راه اندازی نیروگاه های حرارتی زباله سوز و پروژه های آن از اهم تفاهم نامه ها بود

شهردار رشت عقد تفاهم نامه هایی بین شهرداری رشت با سرمایه گذاران را وجه تمایز این نشست با دیگر نشست های برگزار شده عنوان کرد و گفت: عقد تفاهم نامه راه اندازی نیروگاههای حرارتی زباله سوز و پروژه های دیگر آن که بازار بین المللی را به خود اختصاص داده از اهم تفاهم نامه های این دو روز بوده است.

برنامه ریزی برای ساماندهی زرجوب و گوهررود

وی با تاکید بر اینکه ورود سرمایه گذار برای هر شهری جذاب است، گفت: برنامه ریزی هایی در راستای ساماندهی دو رودخانه زرجوب و گوهر رود در قالب انعقاد تفاهم نامه صورت گرفته است.

تاکید بر حضور بخش خصوصی در صنعت گردشگری

دکتر نصرتی با تاکید بر ضرورت پرداختن به صنعت گردشگری در استان گیلان و به ویژه شهر رشت، تصریح کرد: رشت شهری با ورودی ۳۶ میلیون گردشگر در سال است. با این وجود فراهم کردن زیرساخت های گردشگری براساس عوارض و درآمدهای سالیانه خارج از توان دولت و مدیریت شهری است بنابراین می طلبد تا با سپردن این مهم به بخش خصوصی گامی بلند در توسعه شهر برداشته شود.

برآورد اولیه مبلغ سرمایه گذاری بر اساس تفاهم نامه ها ۱۰ هزار میلیارد تومان

شهردار رشت در پایان با اشاره به حضور ۱۴ کلانشهر در نشست تخصصی کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداریهای کلانشهرهای کشور اظهارداشت: در طول این دو روز تفاهم نامه هایی با برآورد اولیه ۱۰ هزار میلیارد سرمایه گذاری مابین شهرداری رشت و سرمایه گذار منعقد گردیده است.

شایان ذکر است این اجلاس دو روزه روزهای ۲۶ و ۲۷ دی ماه به میزبانی شهرداری رشت در هتل کادوس برگزار شد.
شهردار رشت: برآورد اولیه از تفاهم نامه ها ۱۰ هزار میلیارد تومان است/ نیروگاه های حرارتی زباله سوز از اهم تفاهم نامه ها است
#مسعود نصرتی #شهردار رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190369 1