کدخبر:
190381
تاریخ انتشار:
۳۰ دی ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان: قریب به 8 هزار نفر در گیلان مقرری بیمه بیکاری دریافت می کنند

خزر: مدیرکل تامین اجتماعی گیلان، با بیان اینکه قریب به 8 هزار نفر در استان گیلان از تامین اجتماعی مقرری بیمه بیکاری دریافت می کنند، گفت: ماهیانه افزون بر 9 میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری توسط تامین اجتماعی گیلان پرداخت می شود.

به گزارش خزر، جمیل حق پرست در گفت وگویی، نسبت پشتیبانی(تعداد بیمه شدگان به مستمری بگیران)را یکی از شاخص های اساسی در نظام بیمه های اجتماعی دانست و اظهار کرد: نسبت پشتیبانی متوسط سازمان تامین اجتماعی کشور برابر 5.8 است.

وی با بیان اینکه تامین اجتماعی استان گیلان با نسبت پشتیبانی 3.5 دارای پایین ترین میزان این شاخص در سطح کشور است، افزود: بیش از 404 هزار بیمه شده اصلی و افزون بر 114 هزار مستمری بگیر به اتفاق افراد تحت تکفل خود جامعه هدف تامین اجتماعی گیلان را تشکیل می دهند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان تصریح کرد:اشتغال بخش قابل توجهی از گیلانیان در سال های بیمه پردازی در بیرون از استان و دریافت مستمری در زمان بازنشستگی در استان یکی از عوامل اصلی پایین بودن نسبت پشتیبانی گیلان است.

این مقام مسئول،با بیان اینکه تعداد مستمری بگیران گیلان در 16 سال گذشته بیش از 250 درصد افزایش داشته است، گفت:گرایش بیش از اندازه به بازنشستگی های پیش از موعد در اشکال مختلف یکی از دلایل عمده بر هم خوردن نسبت پشتیبانی سازمان در سال های اخیر محسوب می شود.

وی با بیان اینکه قریب به 8 هزار نفر در استان گیلان از تامین اجتماعی مقرری بیمه بیکاری دریافت می کنند، گفت: ماهیانه افزون بر 9 میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری توسط تامین اجتماعی گیلان پرداخت می شود.
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان: قریب به 8 هزار نفر در گیلان مقرری بیمه بیکاری دریافت می کنند
#مدیرکل تامین اجتماعی گیلان جمیل حق پرست #جمیل حق پرست #گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190381 1