کدخبر:
190411
تاریخ انتشار:
۱ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

قابل‌توجه نماینده رشت؛ وزیر جهاد کشاورزی در وزارتخانه ماندگار شده است!

خزر: اگرچه نماینده رشت پس از حواشی حضور وزیر جهاد کشاورزی در گیلان و حتی پیش از ورود وی مصاحبه های تند و آتشینی را داشت اما خیلی زود ماجرای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی فروکش کرد و حسنی نتوانست در این برهه زمانی نظر نمایندگان استان‌های شمالی را جلب کند. حالا باید منتظر ماند و دید که آیا نماینده نکا برخلاف حسنی توانایی جلب نظر و اقناع سایر نمایندگان استان‌های شمالی را در جهت استیضاح حجتی خواهد داشت؟!

به گزارش خزر، پنجم دی‌ماه بود که محمدصادق حسنی نماینده رشت و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفتگویی پس از حواشی عجیب حضور حجتی وزیر جهاد کشاورزی در گیلان، مدعی شد که ماندگاری حجتی در وزارتخانه به دو هفته نمی‌کشد! (اینجا را بخوانید)

با گذشت حدود 4 هفته از ادعایی که محمدصادق حسنی در رسانه‌ها منتشر هنوز مجلس درگیر مطرح کردن بحث طرح سؤال از وزیر جهاد کشاورزی است! به‌گونه‌ای که محمدعلی شاعری نماینده نکا و بهشهر در مجلس با اشاره به نامه محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی به محمد شریعتمداری وزیر صنعت مبنی بر آزاد شدن ثبت سفارش برای واردات برنج از اول بهمن‌ماه تا آخر تیر سال آینده، گفت: ما در مجلس نسبت به این‌گونه تصمیمات اعتراض می‌کنیم و سه‌شنبه این هفته وقتی وزیر در جلسه کمیسیون کشاورزی حاضر شد، از وی توضیح خواهیم خواست. موضوعی که نشان می‌دهد بحث مطرح‌شده استیضاح توسط حسنی تقریباً مسکوت و بی‌نتیجه باقی‌مانده است.

اگرچه نماینده رشت پس از حواشی حضور وزیر جهاد کشاورزی در گیلان و حتی پیش از ورود وی مصاحبه های تند و آتشینی را داشت اما خیلی زود ماجرای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی فروکش کرد و حسنی نتوانست در این برهه زمانی نظر نمایندگان استان‌های شمالی را جلب کند. حالا باید منتظر ماند و دید که آیا نماینده نکا برخلاف حسنی توانایی جلب نظر و اقناع سایر نمایندگان استان‌های شمالی را در جهت استیضاح حجتی خواهد داشت؟!
قابل‌توجه نماینده رشت؛ وزیر جهاد کشاورزی در وزارتخانه ماندگار شده است!
#محمدصادق حسنی #حسنی #وزیر جهادکشاورزی #سبوس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190411 1