کدخبر:
190417
تاریخ انتشار:
۲ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چقدر شبیه‌اند این دو نفر!

خزر: بايد گفت هنوز براي تصميم گيري در خصوص نحوه عملكرد شهردار زود است و اگر هم روزي قصد بر امتيازدهي باشد، اين مردم و شهروندان هستند كه بايد عملكرد شهردار را مورد نقد و بررسي قرار دهند وگرنه اين تعريف و تمجيد زودهنگام يك عضو شورا از شهردار مي تواند معاني زيادي داشته باشد!

به گزارش خزر، مدت زمان زيادي از ديدار اعضای شورای شهر رشت با دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان نمي گذرد. دیداری که البته با غيبت ٣ عضو شورا همراه بود و موضوعاتی چون مسدودی حساب شهرداری رشت، زباله‌سوز سراوان، مشکلات حوزه گردشگری، جذب سرمایه‌گذار و.. در آن به بحث گذارده شد.

در دقايقي از اين جلسه احمد رمضانپور نرگسی با بیان اینکه یکی از دستاوردهای شورای پنجم در این مدت انتخاب شهردار کارآمد و کار بلد بوده است، اظهار داشت: اگر شورا چنین انتخابی نداشت و شهردار با لیاقتی نمی‌آورد این توفیقات هم حاصل نمی‌شد.

اگرچه رمضانپور دقيقا نگفت چه توفيقاتي از زمان روي كار آمدن شوراي پنجم حاصل شده اما همين اظهارات كافي بود تا اظهارات سید رضا موسوی روزان عضو شورای چهارم رشت که انتخاب ثابت‌قدم را نقطه عطف كارنامه کاری شورای چهارم دانسته بود، به ذهن متبادر شود!

گويا جناب رمضانپور فراموش كرده اند كه انتخاب شهردار لایق و کارآمد وظیفه ذاتی اعضاي شورا محسوب مي شود و اساسا مردم به همين دليل به آنان راي داده اند! اينكه عضوي از شورا انتخاب شهردار به زعم خود كارآمد را نشانه اي از دستاوردهاي طلايي خود بداند، چيزي جز طنز تلخ ماجرا نخواهد بود.

از سوي ديگر بايد گفت هنوز براي تصميم گيري در خصوص نحوه عملكرد شهردار زود است و اگر هم روزي قصد بر امتيازدهي باشد، اين مردم و شهروندان هستند كه بايد عملكرد شهردار را مورد نقد و بررسي قرار دهند وگرنه اين تعريف و تمجيد زودهنگام يك عضو شورا از شهردار مي تواند معاني زيادي داشته باشد!

در پايان از جناب رمضانپور انتظار مي رود تنها يك مورد از توفيقاتي كه مدعي هستند براي رشت و شهروندانش در طول عمر شوراي پنجم تاكنون حاصل شده را ذكر كنند!
چقدر شبیه‌اند این دو نفر!
#احمدرمضانپورنرگسی #شورای شهر رشت #مسعود نصرتی #موسوی روزان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190417 1