کدخبر:
190451
تاریخ انتشار:
۳ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مخالف انجام ترک تشریفات در پروژه پروفسور سمیعی بودم و به درستی تصمیم خود ایمان دارم

خزر: ارتباط کاری و اخلاقی بین اینجانب و وزیر محترم در همه حال بصورت حسنه برقرار بوده و می‌باشد و با توجه به سخنان مثبت وزیر محترم در خصوص عملکرد اینجانب که در بازدید و افتتاح پروژه‌های بهداشتی درمانی استان فرمودند: "کار ایشان حرکتی جهادی برای دفاع از حقوق مردم " و همچنین فرمودند " جایگاه شایسته دکتر برزیگر در میان پزشکان استان باعث ایجاد فضای اخلاقی شده که بسیار ارزشمند است، البته کار سخت و سنگین ایشان مرا نگران سلامتش کرده است"

به گزارش خزر، پیرو خبر درج‌شده در یکی از سایت‌های خبری مبنی بر "اتهام سنگین علیه وزیر محترم بهداشت" دکتر انوش برزیگر رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی طی نامه‌ای به تحریریه پایگاه خبری خزرآنلاین توضیحاتی را ارائه نمود.
در متن این نامه آمده است:

به نام خدا
در روز تودیع اینجانب از مسند مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی گیلان با توجه به علاقه بسیار زیاد اینجانب به وزیر محترم و علاقه متقابل ایشان به بنده در همان مراسم اظهار داشتم که برداشتن اینجانب از سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان هیچ ارتباطی به شخص وزیر نداشته و این امر توسط کمیته‌ای مخصوص اتخاذ می‌گردد. باید بگویم قبل از برداشتن اینجانب هیچ صحبتی با بنده نشده و ناگهانی بوده که به نظر می‌رسد این روش غیراخلاقی بوده و پس از یکی دو ماه این تغییر و تحویل، اینجانب ملاقاتی که دفتر وزیر محترم بهداشت داشتم ایشان فرمودند: نمی‌دانستم که چنین رفتار ناگهانی و بدون اطلاعی انجام‌گرفته است و خود ایشان این روش را غیراخلاقی دانستند. در همان جلسه ایشان مرا مورد محبت خود قرار داده و به معاونت محترم اجرایی دستور دادند که حکم عضویت هیئت‌امنا دانشگاه علوم پزشکی گیلان که یکی از بالاترین و مهم‌ترین مسئولیت‌های بنده محسوب می‌شود را برای اینجانب صادر کنند.

در خصوص مخالفت اینجانب با پروژه (پروژه بخش تحقیقاتی و سرطانی در زمین لاکان) که مطرح‌شده موافقت کامل داشته و به آن ایمان دارم و دوست دارم که این اتفاق در استان گیلان و شهر رشت انجام پذیرد. لیکن صحبت اینجانب در خصوص نحوه به مناقصه گذاشتن این پروژه بود که به من گفتند پروژه را بدون در نظر گرفتن روند قانونی انجام مناقصه به شرکت خاصی که مورد نظر مشاور جناب آقای پروفسور سمیعی بود، بدهند که اینجانب با توجه به اعلام آمادگی ۱۳ شرکت دیگر، مخالف تحویل پروژه به شرکت مورد نظر بدون انجام تشریفات قانونی بودم و حالا نیز به درست بودن تصمیم خود ایمان دارم و خواهان اجرای روند قانونی این پروژه هستم؛ و موافقت ننمودن اینجانب در خصوص روند اجرای این پروژه هیچ اتهامی را متوجه وزیر محترم نمی‌کند.

در خصوص راه‌اندازی بیمارستان قلب دکتر حشمت باز هم تکرار می‌کنم که برای اولین بار در بیمارستان دکتر حشمت رشت بخش قلب توسط اینجانب به‌تنهایی و با تعداد چند تخت شروع به کار نموده که با مراجعه به تاریخچه بیمارستان قلب دکتر حشمت می‌توانید مستندات مربوط به بنیان‌گذار بخش قلب را مشاهده نمایید که در ادامه بیمارستان از حالت عمومی خارج‌شده و به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی قلب تبدیل گردید؛ و بنده صحبتی در خصوص ساخت‌وساز بیمارستان ننموده‌ام و نقشی نداشته‌ام. (در هنگام ساخت بیمارستان قلب بنده در مقطع تحصیلی دبیرستان مشغول به تحصیل بودم).

در خاتمه بازهم ذکر می‌کنم ارتباط کاری و اخلاقی بین اینجانب و وزیر محترم در همه حال بصورت حسنه برقرار بوده و می‌باشد و با توجه به سخنان مثبت وزیر محترم در خصوص عملکرد اینجانب که در بازدید و افتتاح پروژه‌های بهداشتی درمانی استان فرمودند"کار ایشان حرکتی جهادی برای دفاع از حقوق مردم " و همچنین فرمودند " جایگاه شایسته دکتر برزیگر در میان پزشکان استان باعث ایجاد فضای اخلاقی شده که بسیار ارزشمند است، البته کار سخت و سنگین ایشان مرا نگران سلامتش کرده است"

در خاتمه متذکر می‌شوم که برداشت‌های نادرست از صحبت‌های بنده نمی‌تواند خدشه‌ای بر ارتباط عمیق قلبی و اخلاقی اینجانب و وزیر محترم بهداشت ایجاد نماید و ایشان کما فی السابق مورد احترام و عزت اینجانب می‌باشند.
مخالف انجام ترک تشریفات در پروژه پروفسور سمیعی بودم و به درستی تصمیم خود ایمان دارم
#پروفسور برزیگر #دکتر انوش برزیگر


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
رامین گنجی زاده
با سلام خدمت خوانندگان عزیز . جناب پروفسور برزیگر نه تنها از مفاخر گیلان که از مفاخر ملی بوده و یکی از سرمایه های گرانقدر ملی در زمینه های علمی و مدیریتی می باشند . کم لطفی هایی که در تحریف سخنان ایشان و برداشت سلیقه ایی که از گفنمان ایشان صورت پذیرفت ،قطعا به سود جامعه وزین علمی نبوده و جز دلسرد نمودن این ذخائر مدیریتی حاصلی ندارد . به امید روزی که نقد و نقادی در فضایی اخلاقی و بدور از کج سلیقی بر جامعه ارزشمند ایران بزرگ حاکم گردد . انشاالله
سه شنبه، 3 بهمن 139621:15:51
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

Saeid pashaki
پروفسور برزیگر یکی از معدود انسان های سالم و پاکدست در تاریخ علوم مزشکی گیلان بوده
سه شنبه، 3 بهمن 139617:12:39
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پرستار
دکتر برزیگر چوب سلامت نفس خودش رو خورد
سه شنبه، 3 بهمن 139616:46:48
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سلامت
تازه های سلامت
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190451 1