کدخبر:
190549
تاریخ انتشار:
۶ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خبر خوش فدراسیون کاراته برای قهرمانان رده های سنی گیلانی

خزر: می توانستیم بی توجه از این مسئله بگذریم ولی به دلیل اینکه نمی خواهیم حقی از کسی تضعیف شود این فشار و هجمه را بر خود قبول می کنیم تا حقی از کسی ضایع نشود.

به گزارش خزر، محسن آشوری درباره اتفاقات رخ داده در رقابت های قهرمانی کشور رده های سنی کاراته گفت: مطمئن باشید که نخواهم گذاشت حقی از کسی تضعیف شود.

دبیر فدراسیون کاراته در گفت و گو با ایسنا، درباره اتفاقات رخ داده در مسابقات رده سنی پایه پسران و دختران در اصفهان تصریح کرد: هیچ جای نگرانی وجود ندارد، ۱۳۰ روز اختلاف بین تاریخ رده سنی برگزاری مسابقات قبلی ما با رده سنی فدراسیون آسیا است و ما برای افرادی که در این ۱۳۰ روز قرار دارند مسابقه مجدد را در سنندج برگزار خواهیم کرد. به هر استانی سه سهمیه داده ایم تا نفرات خود را در اوزان معرفی کنند.

آشوری با اشاره بر اینکه نمی خواهیم در حق کسی اجحاف شود خاطر نشان کرد: می توانستیم بی توجه از این مسئله بگذریم ولی به دلیل اینکه نمی خواهیم حقی از کسی تضعیف شود این فشار و هجمه را بر خود قبول می کنیم تا حقی از کسی ضایع نشود.

دبیر فدراسیون کاراته در ادامه این اطمینان را به مدال آوران اصفهان داد که نیاز به شرکت در مسابقات سنندج ندارند و گفت: مدال آوران اصفهان چه در بخش دختران و چه در بخش پسران در مسابقات سنندج شرکت نخواهند کرد و این افراد به همراه مدال آوران سنندج به اردو دعوت خواهند شد تا کادر فنی در اردو ترکیب اصلی تیم ملی را مشخص کنند.

او در ادامه افزود: عدو شود سبب خیر، این اتفاق باعث شد تا یک شانس مجدد به افراد داده شود تا بار دیگر در رقابت انتخابی حضور داشته باشند و مطمئن باشید من اشراف کامل خواهم داشت و نخواهم گذاشت حقی از کسی ضایع شود. کاراته کاهایی که در اصفهان مقام کسب کرده اند نیازی به شرکت در رقابت های سنندج نخواهند داشت.

دبیر فدراسیون کاراته در پایان تصریح کرد: نفرات برتر اصفهان و سنندج یک انتخاب درون اردویی خواهند داشت و کادر فنی با ضریب خطایی بسیار اندک تیم را انتخاب خواهد کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.

گفتنی است در رقابت های قهرمانی کشور رده های سنی کاراته که در اصفهان برگزار شد در رده سنی نوجوانان به مقام قهرمانی و در رده سنی امید به مقام نائب قهرمانی دست یافت.

همچنین گیلان در کاتای تیمی جوانان نیز در جایگاه دوم ایستاد.
خبر خوش فدراسیون کاراته برای قهرمانان رده های سنی گیلانی
#کاراته #کاراته گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190549 1