کدخبر:
190571
تاریخ انتشار:
۷ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

۱.۲میلیارد دلار سهم صندوق توسعه از درآمد نفتی واریز نشد +جدول

خزر: بررسی گزارش تفریغ بودجه ۹۵ نشان می‌دهد در حالی که ۱.۲میلیارد دلار از سهم صندوق توسعه ملی از صادرات نفت واریز نشده، ۱۴میلیارد دلار در صندوق توسعه ملی صرف پرداخت انواع تسهیلات و تکالیف بودجه‌ای شده است.

به گزارش خزر و به نقل از تسنیم، بر اساس گزارش تفریغ بودجه سال95 حدود 14 میلیارد دلار در صندوق توسعه ملی به مصرف رسیده است که تنها 3 میلیون دلار آن مربوط به هزینه‌های جاری صندوق توسعه ملی بوده است. میزان تسهیلات یا سپرده گذاریهای ریالی حدود 2 میلیارد دلار و سهم تسهیلات و سپرده گذاری ارزی نیز 4.8 میلیارد دلار می‌باشد.

بر این اساس، از مجموع سهم 8.5 میلیاردی صندوق توسعه ملی از صادرات نفت و میعانات گازی تنها 7.3 میلیارد دلار به حساب صندوق واریز و 1.2 میلیارد دلار به حساب صندوق توسعه ملی واریز نشده است.
۱.۲میلیارد دلار سهم صندوق توسعه از درآمد نفتی واریز نشد +جدول
#صندوق توسعه ملی #بودجه نقت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اقای نوبخت ..پاسخ دیوان محاسبات را بایستی در مجلس بدهید جاییکه این مطلب ازانجادرز پیدا کرده است بنظر میرسد با این شانتاشگریها ممکن است درمیان عوام حرفی برای گفتن داشته باشی ولی درمیان اهل فهم قابل پذیرش نیست بهتر است مطالبتان درجایی عنوان کنید که باید مطرح گردد دررسانه ها وفریب مردم کار هرکسی است نتیجه عملکردبودجه ای دولت دردیوان رسیدگی میشود بهتر درمجلس حرفتان رابزنید ومردم ازانجا قضاوت کنند باعجله وباعصبانیت وجمع کردن رسانه ها وصحبت کردن کاری به پیش نمیرود
يکشنبه، 8 بهمن 13969:15:47
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اقتصاد
تازه های اقتصاد
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190571 1