کدخبر:
190575
تاریخ انتشار:
۷ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

محمود بهمنی؛ قیمت سوخت در زمان بررسی بودجه در صحن مقداری افزایش می‌یابد

خزر: براساس برنامه ششم توسعه قیمت حامل‌های انرژی در زمان بررسی بودجه در صحن مقداری افزایش می‌یابد.

به گزارش خزر به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود بهمنی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 در گفت‌وگویی با اشاره به موضوع افزایش پلکانی قیمت حامل‌های انرژی در قانون برنامه ششم توسعه گفت: در یک فاصله زمانی مشخص باید قیمت حامل‌های انرژی یک رقمی افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه در سال دوم اجرای برنامه ششم توسعه حضور داریم، ادامه داد: هرچه به مرور قیمت حامل‌های انرژی تعدیل شود مسلما بهتر است، افزایش قیمت یک باره بنزین از هزار تومان به 1500 تومان می‌تواند شوک آور باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: اگر اکنون قیمت حامل‌های انرژی را به صورت حداقلی افزایش ندهیم، در سال‌های پیش روی اجرای برنامه ششم توسعه این قیمت‌ها یک مرتبه افزایش پیدا کرده و باز هم شوکی به جامعه وارد می‌کند.

بهمنی با تاکید براینکه ارائه بنزین با لیتری هزار تومان به دست کسانی که هر طور می‌خواهند مصرف کنند هم درست نیست، بیان کرد: اکنون بنزین یا حامل‌های انرژی از کشور به صورت قاچاق خارج می‌شود لذا باید روندی متناسب با افزایش قیمت‌ها برای حامل‌ها در نظر بگیریم.

وی با اشاره به اینکه در زمان بررسی لایحه بودجه سال 97 در صحن علنی افزایش قیمت اندکی برای حامل‌های انرژی اتفاق خواهد افتاد، گفت: برای حامل‌های انرژی در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه افزایش صفر درصدی را قرار دادیم اما در صحن حتما مقداری افزایش قیمت خواهد یافت زیرا باید از این محل ایجاد اشتغال یا تأمین یارانه‌های بخش‌های دیگر تأمین شود.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 همچنین بحث سهمیه بندی و کارت سوخت را برای بنزین مطرح ندانست و تاکید کرد: این موضوع در کمیسیون تلفیق هم عنوان شد اما مورد تصویب قرار نگرفت.
محمود بهمنی؛ قیمت سوخت در زمان بررسی بودجه در صحن مقداری افزایش می‌یابد
#محمود بهمنی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 #عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 #قیمت سوخت در زمان بررسی بودجه در صحن مقداری افزایش می‌یابد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190575 1