کدخبر:
190581
تاریخ انتشار:
۷ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پرده برداری از باندبازی عضو شورای شهر رشت!

خزر: يكي از مديران تازه منصوب شده، خواستار حضور همسر خود هم در يكي از پست هاي معاونتي يا مديريتي شهرداري رشت مي شود. اين درخواست عجیب و غیرمعقول نیروی تازه منصوب‌شده شهرداری با حمايت تمام قد يكي از اعضاي شورا در شرایطی مورد تائید قرار می‌گیرد که وي چندی قبل حکم سرپرستی خود را در شهرداری یکی از استان‌های دیگر دریافت کرده بود و شرایط پیچیده‌ای داشته است.

به گزارش خزر، چندي پيش بود كه رضا رسولي در صحن علني شوراي شهر رشت و در واكنش به يكي از حواشي به وجود آمده، گفته بود: باندباز كسي است كه يك زن و مرد را بر دو پست معاونتي مي گمارد.

همين اظهارات كافي بود تا خبرنگار خزر به چند و چون اين موضوع پرداخته و البته در اين راه به نتايج جالبي هم دست پيدا كند.

قضيه از اين قرار است كه گويا يكي از مديران تازه منصوب شده، خواستار حضور همسر خود در يكي از پست هاي معاونتي يا مديريتي شهرداري رشت مي شود. اين درخواست عجیب و غیرمعقول نیروی تازه منصوب‌شده شهرداری با حمايت تمام قد يكي از اعضاي شورا در شرایطی مورد تائید قرار می‌گیرد که وي چندی قبل حکم سرپرستی خود را در شهرداری یکی از استان‌های دیگر دریافت کرده بود و شرایط پیچیده‌ای داشته است.

گويا علت حمايت اين عضو شورا از اين مدير تازه منصوب شده و تلاش براي اعطاي پست مديريتي به همسر وي اينست كه برادر اين مدير تازه منصوب شده كه از سازندگان معروف هم مي باشد، در ايام انتخابات اسپانسر مالي اين عضو شورا بوده است. البته اين مدير تاره منصوب شده با توجه به آنکه حکم سرپرستی خود را در شهرداری دیگری در دست داشت از حضور در محل کار خود استنکاف کرد و به صورت پيامكي استعفا داد!

در پايان گفتني است اين عضو شورا پيش تر در گفتگويي مدعي شده بود هيچ دخالتي در عزل و نصب هاي شهرداري رشت ندارد!
پرده برداری از باندبازی عضو شورای شهر رشت!
#باندبازي عضو شورا براي حمايت از اسپانسر مالي #رضا رسولي #عضو شوراي شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190581 1