کدخبر:
190591
تاریخ انتشار:
۷ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهرداری چابکسر و قصه تکراری سرمایه گذار ستیزی در استان گیلان

خزر: پارک زیبایی که با عملکرد مناسب سرمایه گذارش به محلی برای گذران اوقات فراغت خانواده های چابکسری تبدیل شده بود، مدت هاست که در سایه بی توجهی مسئولان امر، به وضعیت بسیار نامناسبی دچار شده است.

به گزارش خزر، پارک ساحلی شهید انصاری چابکسر که تقریباً چهارده سال از تاسیس آن می گذرد در 1.5 کیلومتری غرب چابکسر واقع شده است. پارکی که در روزهای نه چندان دور، بسیار مورد توجه خانواده های چابکسری بود، مدت هاست که حال و روز خوبی ندارد. از تعطیلی گاه و بیگاه شهر بازی بادی آن تا سوها و آلاچیق هایی که برای اسکان مسافرین در پارک ساخته شده اما به حال خود رها شده است. در یکی از تاسف برانگیزترین موارد برکه ای که زیبایی گلهای نیلوفر و ماهیانش چشم هر رهگذری را به خود خیره می کرد، این روزها به طور کامل خشکیده و به محل تجمع آشغال و زباله تبدیل شده است.

 

وضعیت قبلی برکه

 

 

وضعیت فعلی برکه

 

پیگیری های خبرنگار خزرآنلاین حکایت از آن دارد که در عمر دوره چهارم شورای چابکسر، مسئولیت آماده سازی این پارک بر عهده سرمایه گذاری بوده که توانسته بود با عملکرد مناسب، این مکان را به محلی مناسب برای خانواده های چابکسری تبدیل کند با این حال گفته می شود پس از مدتی، سرمایه گذار مذکور بنا به دلایلی اقدام به قطع همکاری می نماید و متاسفانه این پارک زیبا، بر اثر بی توجهی مسئولان امر، به چنین وضعیتی دچار می شود. 

امید است شورای پنجم چابکسر بتواند با اتخاذ تصمیمات سازنده، بار دیگر این مکان را به محلی جذاب برای گذران اوقات فراغت خانواده های چابکسری تبدیل نماید.
شهرداری چابکسر و قصه تکراری سرمایه گذار ستیزی در استان گیلان
#پارک ساحلی چابکسر #شورای شهر چابکسر


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190591 1