کدخبر:
190595
تاریخ انتشار:
۷ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش احمدی‌نژادی‌ها به مخالفت استانداری تهران با برپایی تجمع اعتراضی از سوی این جریان

خزر: احمدی نژادی‌ها به مخالفت استانداری تهران با برپایی تجمع اعتراضی در تهران واکنش نشان دادند. 

به گزارش خزر، بازی جدید احمدی نژادی ها چند روزی است که رونمایی شده است؛ همراهان رئیس دولت سابق که طی چند ماه اخیر بست نشینی و زنبیل به دست بودن را روش اعتراضی خود کرده بودند بعد از ناآرامی های اخیر از روش جدیدی رونمایی کردند. آنها از استانداری دولت روحانی درخواست مجوز برای برپایی تجمع را کردند. براساس اخبار منتشر شده 7 تن از نزیکان و مقامات دولت سابق درخواست صدور مجوز را کردند.

این در حالیست که سرمست مدیرکل سیاسی وزارت کشور اعلام کرده است تا این لحظه درخواستی برای برپایی تجمع از سوی این جریان به وزارت کشور ارسال نشده است.

شکرالله حسن بیگی سرپرست معاونت سیاسی استانداری تهران هم در گفت‎وگو با خبرآنلاین درباره نگاه استانداری تهران به درخواست تجمع اطرافیان محمود احمدی‎نژاد، گفت: تا کنون درخواستی تحویل استانداری تهران نشده است، آنها باید درخواست خود را به فرمانداری تهران می دادند، اما گفتند که درخواست‌شان را به وزارت کشور دادند.

وی درباره اینکه درخواست احمدی‎نژادی‎ها برای برگزاری تجمع از وزارت کشور به استانداری تهران ارجاع می شود یا نه؟، اظهار کرد: خیر، یا اداره کل سیاسی وزارت کشور یا فرمانداری تهران اقدام به بررسی این درخواست خواهد کرد.

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری تهران در پاسخ به این سئوال که اگر اطرافیان احمدی نژاد درخواست خود را به شما داده بودند، پاسخ شما چه بود؟، یادآور شد: در شرایط فعلی نه فقط با این درخواست تجمع، بلکه با هر درخواست تجمعی مخالف هستیم؛ چون با توجه به اوضاع و احوالی که کشور داشت و تا اطلاع ثانوی و بعد از دهه فجر موافق برگزاری هیچ تجمعی نیستیم.

اما اظهارات سرپرست معاونت سیاسی استانداری تهران با واکنش سریع  کانال تلگرامی دولت بهار روبرو شد. سیدعلی اصغر حسینی در واکنش به اظهارات مقامات وزارت کشور و استانداری تهران نوشت: درحالیکه بنده به نمایندگی از برخی مقامات و مسئولین دولت سابق، در روز چهارشنبه هفته قبل، درخواست برگزاری تجمع اعتراضی را در استانداری تهران ثبت کردم، سایت تسنیم در همان روز به نقل از یک منبع آگاه در وزارت کشور، این موضوع را تکذیب کرد!

وی افزود: امروز هم مدیر کل سیاسی وزارت کشور مدعی شده که درخواستی به وزارت کشور داده نشده؛ درحالیکه درخواست برگزاری تجمع باید به استانداری داده می شد که این کار انجام گرفته است. در تازه ترین اتفاق هم دقایقی پیش سرپرست معاونت سیاسی استانداری تهران مدعی شده، چنین درخواستی اساساً در استانداری ثبت نشده!! و حتی اگر ثبت هم می شد با آن مخالفت می گردد!!

نماینده مقامات درخواست کننده تجمع عنوان کرد: این در حالیست که اولاً بنده شخصاً در روز چهارشنبه در طبقه ۱۵ استانداری تهران این نامه را ثبت کردم و شماره ثبت هم دریافت نمودم و یقین دارم که خواب هم ندیده ام! ثانیاً درحالیکه کارشناس معاونت سیاسی استانداری تهران، امروز به بنده اعلام کرد که درخواست شما امروز به معاونت سیاسی ارجاع شده و درحال بررسی آن هستیم، چطور سرپرست این معاونت از این موضوع خبر ندارد؟! /خبرآنلاین
واکنش احمدی‌نژادی‌ها به مخالفت استانداری تهران با برپایی تجمع اعتراضی از سوی این جریان
#احمدی نژاد # واکنش احمدی‌نژادی‌ها به مخالفت استانداری تهران با برپایی تجمع اعتراضی از سوی این جریان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
مهدوی
احمدی نژاد ویاران انحرافی زنبیلیه ای شان از جمله تمدنی که آن زمان استاندار بود اجازه حتی راهپیمایی سکوت را نداد گویا یادشان رفته الحمد الله آلزیمیر گرفته اند مردم هوشیارند ومی دانند آنان دنبال چه هستند ومکرو مکر الله ........... حالا با ماجرا جویی هایشان می خواهند با لطایف الحیل ودسیسه راهپیمایی برعلیه دولت تشکیل دهند .اما کور خوانده اند.
يکشنبه، 8 بهمن 13968:39:19
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

سرباز آقا
احمدی نژاد و یارانش هم همچون خاتمی و موسوی و رفسنجانی به زباله دان تاریخ خواهند پیوست تاهمه بدانند نظام جمهوری اسلامی باهیچ کس تعارف ندارد
يکشنبه، 8 بهمن 139613:5:39
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190595 1