کدخبر:
190615
تاریخ انتشار:
۸ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فاز جابه‌جایی به اتمام رسید! ناوشکن دماوند از روی آب به زیر آب جابه‌جا شد!

خزر: چندی پیش امیر دریادار «امیر رستگاری» رییس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با بیان اینکه ناوشکن دماوند فعلاً در فاز جابه‌جایی قرار دارد، گفته بود: آسیب‌ها تا حدودی جدی مشاهده شده و بیشتر بدنه این ناوشکن صدمه دیده است. در حال حاضر نیروهای مربوطه در مرحله رهاسازی و ارسال آن به رده تعمیراتی هستند.

به گزارش خزر، بیستم دی ماه، ناوشکن دماوند در هنگام ورود به بندر به‌ علت افزایش سرعت باد و طوفان شدید در دریای خزر، با موج‌شکن‌ برخورد کرد. به فاصله کمی از این حادثه، روابط عمومی منطقه چهارم دریایی ارتش به نقل از کارشناسان نظامی اعلام کرد که آسیب‌های وارده ناچیز بوده و در زمان کوتاهی برطرف خواهد شد؛

با این حال خبرها حکایت از آن داشت که نه تنها آسیب های وارده جدی است بلکه متاسفانه در این حادثه دو نفر از خدمه دماوند نیز مفقود شدند که پس از 16 روز جستجو در دریا پیکر این دو شهید (ناو سروان بیژن زارع و ناوبان دوم امیرباصره از تکاوران نیروی دریایی) پیدا شد.

آخرین خبر منتشر شده از ناوشکن دماوند هم اظهارات رییس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع بود. امیر دریادار «امیر رستگاری» با بیان اینکه ناوشکن دماوند فعلاً در فاز جابه‌جایی قرار دارد، گفته بود: آسیب‌ها تا حدودی جدی مشاهده شده و بیشتر بدنه این ناوشکن صدمه دیده است. در حال حاضر نیروهای مربوطه در مرحله رهاسازی و ارسال آن به رده تعمیراتی هستند.

امروز اما بسیاری از سایت های خبری با انتشار فیلمی از غرق شدن کامل ناوشکن دماوند خبر دادند. تابناک با اعلام این خبر نوشت: ناوشکن دماوند که چندی پیش اثر در اثر برخورد با موج شکن‌ها با آسیب جدی مواجه شده بود، امروز بر اثر امواج شدید به زیر آب رفت و غرق شد.

طنر تلخ قضیه اینجاست که گویا فاز جابه جایی به اتمام رسیده و ناوشکن دماوند از روی آب به زیر آب جابه جا شده است!
فاز جابه‌جایی به اتمام رسید! ناوشکن دماوند از روی آب به زیر آب جابه‌جا شد!
#ناوشکن دماوند #غرق شدن ناوشکن دماوند


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ابراهیم
اخه معلوم نیست چه برسرسربازان این مملکت داره میادبایه برخوردناوشکن به موج شکن دونفرازفرزندان عزیزاین مملکت قربانی میشندوبعد16روزپیدامیشندخدامیدونه وبس بعدهم گذاشتن میزگردتوسیماوبررسی نحوه بخوردومتهم کردن عده ای بیگناه وناخدای بیچاره بابااینکه دیگه سانچی نبوداتش نداشت توخاک عزیزخودمان بودطناب میدادیددست مردم باچنگ ودندان ناوشکن رانجات میدادنداخه چیکار دارین میکنیدچرامردم را....فرض میکنیدباباهمین مردم شماهارابزرگ کردندچرااینقدربی ملاحظه گری وکم محلی چه دستی توکاره که هرازگاهی تنی چندازبهترین عزیزان این مملکت رابه کام مرگ میفرستندبابی تدبیری یااتوبوس یاکشتی یاهواپیما یاقطاریایایایا.......اونوقت راننده معتادبوده ووووووووو
دوشنبه، 9 بهمن 139614:0:5
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190615 1