کدخبر:
190647
تاریخ انتشار:
۹ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جمیل حق پرست: پرداخت متوسط ماهانه 163 میلیارد تومان تعهدات در گیلان

خزر: طی 9 ماهه امسال در بخش بیمه ای بیش از یک هزار و 472 میلیارد تومان انواع تعهدات به بیمه شدگان و مستمری بگیران پرداخت شده است.

به گزارش خزر، جمیل حق پرست،مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در گفت وگویی اظهار کرد: طی 9 ماهه منتهی به آذر امسال، تنها در بخش بیمه ای بیش از یک هزار و 472 میلیارد تومان انواع تعهدات به بیمه شدگان و مستمری بگیران پرداخت شده است.

وی افزود:همچنین در هشت ماهه لغایت آبان 96، قریب به 75 میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری از سوی تامین اجتماعی گیلان به حدود 8 هزار نفر مشمولان این تعهد پرداخت شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد:این میزان تعهدات شامل یک هزار و 360 میلیارد تومان مستمری در قالب انواع تعهدات بلندمدت و 39 میلیارد تومان تعهدات کوتاه مدت در قالب غرامت ها و کمک هزینه ها به بیمه شدگان گیلانی می باشد.

حق پرست،پرداخت بیش از 971 میلیارد تومان مستمری بازنشستگی را بیشترین رقم گروه تعهدات ریالی استان برشمرد و خاطرنشان کرد: 45 درصد حجم ریالی تعهدات تامین اجتماعی گیلان توسط شعب رشت انجام می گیرد.

وی یادآور شد:در مدت مذکور مبلغ 15 میلیارد تومان انواع غرامت دستمزد ایام بیماری و بارداری و 22 میلیارد تومان کمک هزینه های ازدواج،کفن و دفن،پروتز،اروتز پرداخت شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان عنوان کرد:با احتساب هزینه های بخش درمان تامین اجتماعی گیلان،متوسط تعهدات ماهانه این سازمان در سطح استان بیش از 200 میلیارد تومان می گردد.
جمیل حق پرست: پرداخت متوسط ماهانه 163 میلیارد تومان تعهدات در گیلان
# جمیل حق پرست،مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان #سایت تامین اجتماعی استان گیلان #تامین اجتماعی استان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190647 1