کدخبر:
190727
تاریخ انتشار:
۱۰ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نمایندگان گیلان در راستای حمایت از حقوق کشاورزان گیلانی با معاون اول رئیس جمهور عکس یادگاری گرفتند!

خزر: خطاب به نمایندگان گیلان باید گفت حل مشکل کشاورزان گیلان و مقابله با مافیای قدرتمند واردات برنج در گرو نشست با معاون اول رئیس جمهور نیست. نمایندگان گیلان می بایست استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را با قدرت پیگیری و در مقابل اعطای امتیازات احتمالی از سوی آنان ایستادگی نمایند. تنها در چنین موقعی است که می توان به حل همیشگی مشکل واردات برنج، امیدوار بود.

به گزارش خزر، نشست اخیر مجمع نمایندگان استان گیلان با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد. جهانگیری در این نشست با بیان اینکه دولت و بویژه وزارت جهاد کشاورزی تلاش خواهند کرد کشاورزان استان گیلان از بابت واردات این محصولات آسیب نبینند، گفت: دولت حتما با کمک نمایندگان گیلان در خصوص تعرفه ها و محدودیت واردات به تفاهم خواهد رسید.

این اظهارات جهانگیری در حالی مطرح می شود که مدت هاست بحث واردات برنج به یکی از سوژه های اصلی در اظهارات نمایندگان تبدیل شده و هر از چند گاهی نقل قول های متفاوتی از استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در ضرب العجل های نزدیک توسط نمایندگان در رسانه ها منتشر می شود. اظهاراتی که همگی در برابر مافیای قدرتمند واردات برنج رنگ می بازند. نه وزیری استیضاح می شود و نه ممنوعیتی تازه برای واردات وضع می شود.

تهدید وزیر به استیضاح، معرفی یکی از نزدیکان رئیس جمهوری به فشار برای تداوم واردات توسط وزیر، سفر وزیر به گیلان و دلجویی از نماینده منتقد و فراموشی موضوع تا سال بعد، سکانس های سناریویی است که تکرار هر ساله اش به کابوسی برای کشاورزان گیلانی تبدیل شده است. البته توهین به کشاورزان و دعوت آنان به سبوس خوری، آن هم در حضور نماینده و استاندار، سکانس جدیدی است که ممکن است با تکرار دوباره به این تسلسل افزوده شود.

خطاب به نمایندگان گیلان باید گفت حل مشکل کشاورزان گیلان و مقابله با مافیای قدرتمند واردات برنج در گرو نشست با معاون اول رئیس جمهور نیست. نمایندگان گیلان می بایست استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را با قدرت پیگیری و در مقابل اعطای امتیازات احتمالی از سوی آنان ایستادگی نمایند. تنها در چنین موقعی است که می توان به حل همیشگی مشکل واردات برنج، امیدوار بود.

 
نمایندگان گیلان در راستای حمایت از حقوق کشاورزان گیلانی با معاون اول رئیس جمهور عکس یادگاری گرفتند!
#نمایندگان گیلان #دیدار مجمع نمایندگان گیلان با جهانگیری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
190727 1