کدخبر:
200737
تاریخ انتشار:
۱۱ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش رئیس شورای‌شهر انزلی به جذب خواهرزاده‌اش در شهرداری بدون داشتن مدرک دیپلم

خزر: خواهرزاده بنده بر اساس رابطه‌ای که با مسئول پسماند وقت داشتند و هر دو ورزشکار بودند، مسئول وقت پسماند توانایی‌های ایشان را دیده بود به مدیرعامل شرکت پیشنهاد داد در راستای تفکیک زباله از مبدأ به‌عنوان کارورز مشغول شدند.

به گزارش خزر، چندی پیش بود که خبرها حکایت از به‌کارگیری خواهرزاده رئیس شورای شهر انزلی بدون داشتن مدرک دیپلم در شهرداری انزلی داشت.

در همین راستا امیر احمدی‌فرد، رئیس شورای شهر انزلی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در خصوص چگونگی جذب خواهرزاده خود در شهرداری انزلی، گفت: نیروی شرکتی تعریف خود را دارد و توسط شرکت جذب صورت می‌گیرد، نه شهرداری. شرکت این اختیار را دارد هرکس که دلش بخواهد را جذب کند این موضوع ربطی به شهرداری ندارد.

وی ادامه داد: اگر در قانون شهرداری‌ها آمده باشد که شهرداری می‌بایست نیرو را به شرکت حجمی معرفی کند، آن زمان باید پیگیری شود چه کسی فلان فرد را معرفی کرده است؟ در جایی مطرح‌شده بود که خواهرزاده بنده در امور اداری مشغول به فعالیت است، چنین چیزی صحت ندارد.

رئیس شورای شهر انزلی اضافه کرد: در زمان به‌کارگیری ایشان، بنده رئیس شورا نبوده‌ام. اگر جایی نامه‌نگاری کرده‌ام که خواهرزاده‌ام جذب شود تمامی صحبت‌ها را قبول می‌کنم، ایشان جویای کار بوده و شرکت وی را جذب کرده است، نه شهرداری! اگر فردی کاری انجام می‌دهد حتماً باید دیپلم داشته باشد؟ آیا تمام نیروهای شرکتی دیپلم دارند؟

احمدی فرد افزود: بستگان بنده نیز حق زندگی دارند، دلیل نمی‌شود چون بنده رئیس شورا شده‌ام هیچ‌یک از افراد خانواده بنده جایی از این شهر کاری انجام ندهند. خانواده بنده نیز حق حیات دارند.

وی در پایان تصریح کرد: خواهرزاده بنده بر اساس رابطه‌ای که با مسئول پسماند وقت داشتند و هر دو ورزشکار بودند، مسئول وقت پسماند توانایی‌های ایشان را دیده بود به مدیرعامل شرکت پیشنهاد داد در راستای تفکیک زباله از مبدأ به‌عنوان کارورز مشغول شدند. فکر نمی‌کنم این موضوع نیاز به دیپلم داشته باشد. اگر یک نیم‌خط سفارش از بنده جایی وجود داشته باشد، بروند بگویند که احمدی‌فرد پارتی‌بازی کرده است.
واکنش رئیس شورای‌شهر انزلی به جذب خواهرزاده‌اش در شهرداری بدون داشتن مدرک دیپلم
#امیر احمدی فر #شورای شهر انزلی #انزلی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
این ادعا ها دیگه نخ نما شده اخوی حرف جدید چی داری؟
چهارشنبه، 11 بهمن 139613:47:2
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
200737 1