کدخبر:
200747
تاریخ انتشار:
۱۱ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

کدام نماینده گیلان نامه حمایت از کشاورزان را امضا نکرد؟!

خزر: اگرچه از همان عکس یادگاری مشخص است که حاضران در این نشست 11 نماینده بودند اما زمانی که خروجی جلسه با انتشار نامه ای از سوی نمایندگان گیلان خطاب به معاون اول رئیس جمهور در رسانه ها منعکس شد، جای خالی یک امضا بیش از همیشه نظرها را به خود جلب می کند.

به گزارش خزر، شب گذشته خبرها حکایت از آن داشت که نمایندگان استان گیلان در راستای حمایت از حقوق کشاورزان گیلانی دیداری را با معاون اول رئیس جمهور داشته اند که حسن ختام آن نیز یک عکس یادگاری بود! عکسی یادگاری که البته در آن خبری از اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش و محمدمهدی افتخاری نماینده فومن و شفت نبود.

 

اگرچه از همان عکس یادگاری مشخص است که حاضران در این نشست 11 نماینده بودند اما زمانی که خروجی جلسه با انتشار نامه ای از سوی نمایندگان گیلان خطاب به معاون اول رئیس جمهور در رسانه ها منعکس شد، جای خالی یک امضا بیش از همیشه نظرها را به خود جلب می کند. جایی که امضای محمود شکری نماینده مردم تالش بزرگ در نامه منتشر شده به چشم نمی‌خورد! مشخص نیست چرا شکری علیرغم حضور در این نشست، نامه حمایت از کشاورزان گیلانی را امضا نکرده است!

 

 




کدام نماینده گیلان نامه حمایت از کشاورزان را امضا نکرد؟!
#مجمع نمایندگان گیلان #نشست نمایندگان با جهانگیری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
Hengameh
آقایان نمایندگان حامی دولتی که امضا زدند و جناب آقای دکتر جهانگیری هم موافق کرد و از این به عنوان دست آوردی بزرگ یاد کردید پس چه شد که وزیر ۱۳ بهمن دستور واردات برنج را صادر کرد.خزر آنلاین شکری را محکوم میکرد که چرا امضا نزده است.بخاطر اینکه شکری میداند به حرف جهانگیری و امثال جهانگیری توجهی نمیشود و هیچ اطمینانی به موافقت آنان نیست.و کلا برای مصارف جلسه موافقت میکنند و از طرف دیگر به وزیر میگویند تو کار خودت را بکن
جمعه، 13 بهمن 139618:23:2
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
200747 1