کدخبر:
200815
تاریخ انتشار:
۱۳ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واردات برنج آزاد شد!

مگر نگفتید جهانگیری با ممنوعیت واردات تا پایان سال موافقت کرده است؟!

خزر: حالا باید از رئیس مجمع نمایندگان و نمایندگانی که به دیدار جهانگیری رفتند، پرسید، مگر نگفتید معاون اول رئیس جمهور با تمدید ممنوعیت واردات برنج موافقت کرده است؟ پس این نامه وزیر جهاد کشاورزی و آزاد سازی واردات برنج دیگر به چه معناست؟ از آن جایی که نمی توان گفت وزیر جهاد کشاورزی نسبت به دستورات معاون اول رئیس جمهور بی تفاوت است، ناچاراً باید گفت شاید معاون اول رئیس جمهور به نمایندگان گیلان وعده سر خرمن داده است!

به گزارش خزر، همین چند روز پیش بود که قربانی، نماینده مردم آستانه و رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اعلام خبر دیدار نمایدگان گیلان و استاندار با معاون اول رئیس جمهور، خبر از موافقت جهانگیری با تمدید ممنوعیت واردات برنج حداقل تا پایان سال جاری، داد. وی با بیان اینکه نامه‌ای از سوی مجمع نمایندگان استان گیلان برای جهانگیری نوشته شد مبنی بر اینکه ممنوعیت واردات برنج تا پایان سال تمدید شود زیرا سبب شده است تا قیمت برنج افزایش پیدا کرده و در نتیجه هزینه تولید بالا برود، گفته بود: پیشنهاد مطرح شده در نامه فوق با موافقت معاون اول رئیس‌جمهور مواجه شد.

با این حال هنوز 48 ساعت از این اظهارات نماینده آستانه نگذشته بود که وزیر جهاد کشاورزی با ارسال نامه‌ای به همتای خود در وزارت صنعت، معدن و تجارت واردات برنج از ۱ بهمن تا ۳۱ تیر ۹۷ را مجاز اعلام کرد!!

در این نامه آمده است: به استحضار می‌رساند ثبت سفارش واردات برنج از تاریخ ۹۶/۱۱/۱ لغایت ۹۷/۳/۳۱ مجاز می باشد، مدت ثبت سفارش تمامی محموله‌های برنج سه ماهه و برای یک ماه قابل تمدید است لطفا دستور فرمایید مراتب به تمامی متقاضیان اعلام و تعهد لازم مبنی بر اینکه محموله‌های وارداتی حداکثر بایستی تا شامگاه ۹۷/۴/۳۱ وارد و ترخیص قطعی گردد اخذ شود.

حالا باید از رئیس مجمع نمایندگان و نمایندگانی که به دیدار جهانگیری رفتند، پرسید، مگر نگفتید جهانگیری با تمدید ممنوعیت واردات برنج موافقت کرده است؟ پس این نامه وزیر جهاد کشاورزی دیگر به چه معناست؟ از آن جایی که نمی توان گفت وزیر جهاد کشاورزی نسبت به دستورات معاون اول رئیس جمهور بی تفاوت است، ناچاراً باید گفت شاید معاون اول رئیس جمهور به نمایندگان گیلان وعده سر خرمن داده است!
مگر نگفتید جهانگیری با ممنوعیت واردات تا پایان سال موافقت کرده است؟!
#ممنوعیت واردات برنج #دیدار مجمع نمایندگان گیلان با جهانگیری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
دوست عزیز .مگر از قانون اطلاعی ندارید مجوز واردات برنج توسط وزیرجهاد قبل از نشست مجمع نمایندگان گیلان بود وهمه اینها برنامه ریزی شده است وچندین موافقتنامه صادرشده است معاون اول حرف زد جای دیگر برنامه ها اجرایی میشود مگر میشود معاون اول ازورود برنج خبرنداشته باشد وقانون عطف به ماسبق نمیشود واین حرف هم ازان سوغاتیهای است که نمایندگان بابت این نشست بخور مردم گیلان می دهند مگر همین نمایندگان ازافشای ورود بیش ازنیاز کشور صحبت نکردند دلتان با این مسایل خوش نباشد این هم از ان صحبتهایی است که بگفته ریاست جمهور که گفته بود امید را ازمردم نگیرید بگذارید امید داشته باشند
شنبه، 14 بهمن 13968:50:45
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
200815 1