کدخبر:
200917
تاریخ انتشار:
۱۵ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرعامل شرکت توزیع نفت استان گیلان؛

در حال حاضر خودپرداز جایگاه ها در گیلان فعال است

خزر: در طرح شاپرک واریز به حساب جایگاه یا هر صنف دیگری از فروشندگان 24ساعت یکبار انجام می‌شود. با تغییر شرایط به صورت فعلی و با طرح جدید جایگاه داران که می‌بایست فرآورده‌های خود را خریداری کنند با مشکل و نگرانی‌هایی روبرو شده‌اند.

به گزارش خزر، از روز گذشته خبر قطع شدن دستگاه‌های کارتخوان جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح کشور مطرح شد، یکی از معضلاتی که موجب این اختلاف نظر بود فاصله 24ساعته خرید از دستگاه‌های کارتخوان تا واریز به حساب فروشنده بوده است.

در همین راستا عباسی، مدیرعامل شرکت توزیع نفت استان گیلان در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در خصوص مشکل ایجاد شده، گفت: دستگاه‌های موجود در جایگاه‌های عرضه سوخت مربوط به شرکتی از زیرمجموعه‌های بانک ملت است و در طی روز سه یا چهار مرحله اقدام به تسویه‌حساب می‌نماید اما طی روزهای اخیر بانک مرکزی با مطرح کردن طرح شاپرک نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: در طرح شاپرک واریز به حساب جایگاه یا هر صنف دیگری از فروشندگان 24ساعت یکبار انجام می‌شود. با تغییر شرایط به صورت فعلی و با طرح جدید جایگاه داران که می‌بایست فرآورده‌های خود را خریداری کنند با مشکل و نگرانی‌هایی روبرو شده‌اند.

عباسی اضافه کرد: وزیر نفت نیز طی گفتگویی به وضعیت فعلی اشاره داشت و اعلام کرد که موضوع در حال پیگیری است. در جایگاهی که به طور معمول روزانه نزدیک به 40هزار لیتر بنزین ارائه می‌کند، با در نظر گرفتن ظرفیت کامل سوختی خودروها می‌توان گفت حداقل هزار تراکنش در طی روز در جایگاه انجام شده است. اما طرح شاپرک می‌گوید که مبلغ پس از 24ساعت می‌بایست به حساب واریز شود که این موضوع مورد اعتراض جایگاه داران است.

مدیرعامل شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه در حال حاضر خودپرداز جایگاه‌ها فعال هستند، افزود: این وضعیت مورد اعتراض است. در جامعه اقتصادی دستگاه‌های کارتخوان نقش مهمی دارند که با 24ساعته شدن واریز به حساب فروشنده قطعاً مشکلاتی به وجود خواهد آمد.
در حال حاضر خودپرداز جایگاه ها در گیلان فعال است
#جایگاه عرضه سوخت در گیلان #کارتخوان پمپ بنزین ها


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
200917 1