کدخبر:
200919
تاریخ انتشار:
۱۵ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اتفاق عجیبی که در سفر رئیس سازمان محیط زیست افتاد و هیچکسی هم پاسخگو نیست!

خزر: آیا از مسئولانی که در بین خودشان توانایی ایجاد یک قرار ملاقات را ندارند، می توان انتظار داشت وضعیت دو رودخانه زرجوب و گوهررود را سر و سامان دهند؟

به گزارش خزر، سفر رئیس سازمان محیط زیست کشور به استان گیلان در هفته گذشته سوالات بسیاری را مطرح کرد. جایی که هیچ یک از نمایندگان مدیریت شهری رشت همراه عیسی کلانتری نبودند و این سوال مطرح شد که آیا از رسیدگی به وضعیت دو رودخانه شهر رشت، گوهر رود و زرجوب یا وضعیت زباله های سراوان نیز چیز مهمتری در حوزه محیط زیست شهر رشت وجود دارد؟!

اگرچه در ساعات اولیه بازدید کلانتری از شهر رشت پیکان انتقادات به سمت اعضای شورای شهر رشت بود اما فاطمه شیرزاد رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت در جلسه روز گذشته این کمیسیون خبر از اتفاقی عجیب در برنامه ریزی این سفر داد.

شیرزاد در صحن بیست و پنجمین جلسه کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت با انتقاد از برنامه‌ریزی نامناسب در سفر رئیس سازمان محیط‌ زیست به رشت گفت: قرار بود در این سفر از نقطه مشخصی در زرجوب بازدید شود اما متأسفانه به‌طور ناگهانی تصمیمات تغییر کرد و ساعت‌ها در کنار زرجوب منتظر آمدن مدیران مربوطه ماندیم!

در همین راستا فاطمه شیرزاد در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین نیز تاکید کرد: برنامه ریزی این سفر نامناسب بود و قرار بر آن بود که در میدان توحید نمایندگان مدیریت شهری منتظر میزبانی از رئیس سازمان محیط زیست کشور باشند اما هرچقدر منتظر ماندیم بی فایده بود و یک فرد مطلع به بنده خبر داد که رئیس سازمان محیط زیست کشور از وضعیت رودخانه زرجوب در منطقه لب آب بازدید کرده اند!

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر رشت، ادامه داد: از حوزه مدیریت شهری و شورای شهر هیچ نماینده ای در این بازدید حضور نداشت در شرایطی که این موضوع یک مطالبه مردمی است. نیاز بر این وجود داشت که نماینده مردم و یک نماینده از شهرداری حضور داشته باشد تا مشکلات محیط زیستی را به صورت ملموس تر برای دکتر کلانتری تشریح نماید.

در پایان باید گفت از مسئولانی که در بین خودشان توانایی ایجاد یک قرار ملاقات را ندارند، می توان انتظار داشت وضعیت دو رودخانه زرجوب و گوهررود را سر و سامان دهند؟
اتفاق عجیبی که در سفر رئیس سازمان محیط زیست افتاد و هیچکسی هم پاسخگو نیست!
#عیسی کلانتری #سفر کلانتری به رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
200919 1