کدخبر:
200987
تاریخ انتشار:
۱۷ بهمن ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

معاون شهرسازی شهرداری رشت از منطقه آزاد انزلی می آید؟

خزر: در حالی که برخی از اعضای شورای پنجم از همان نخستین روزهای بر سر کار آمدنشان، بر عدم دخالت در انتصابات خود و همکارانشان در انتصابات شهرداری تاکید ویژه ای داشته اند اما شنیده ها حکایت از فشارهای بی سابقه برای بر سر کارگماردن برخی از نزدیکان اعضای شورا بر پست های مدیریتی و معاونتی در شهرداری رشت دارد.

به گزارش خزر، شنیده ها حکایت از آن دارد که به زودی و پس از منتفی شدن حضور مهناز استقامتی در شهرداری رشت، همسر وی حامد اخوان نیز با شهرداری رشت خداحافظی میکند تا از میان علی بهارمست یا مرتضی شریفی یک نفر جایگزین وی در حوزه معاونت برنامه ریزی شهرداری رشت شود.

از سوی دیگر نیز شنیده ها حکایت از آن دارد که در صورت رفتن بهارمست به حوزه معاونت برنامه ریزی شهرداری، آرش امیرلو جایگزین وی در این سمت خواهد شد. همچنین گفته می شود پیمان پارسا نیز در سمت معاونت حمل و نقل جایگزین فرامرز جمشیدپور، مرد پرحاشیه و در آستانه بازنشستگی شهرداری رشت می شود.

همچنین گفته می شود یکی از اعضای شورا که پیش تر سابقه فعالیت در منطقه آزاد انزلی داشته و البته بنا به دلایلی مجبور به استعفای اجباری شده، تلاش فراوانی می کند تا عظیم نوربخش معاون سابق عمرانی سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان معاونت شهرسازی شهرداری رشت منصوب گردد.

گفته می شود پس از انتصاب مرتضی عاطفی به عنوان مدیرکل روابط عمومی استانداری گیلان، اصغر کامران گزینه نهایی تصدی بر شهرداری منطقه دو رشت خواهد بود. اصغر کامران خواهرزاده آیت الله احسانبخش و نیروی رسمی شهرداری رشت، مدیرعامل پیشین فضای سبز، مدیرعامل اسبق تاکسیرانی، مدیر دفتر سرمایه گذاری شهرداری با بیش از 18 سال سابقه کار است.
معاون شهرسازی شهرداری رشت از منطقه آزاد انزلی می آید؟
#شهرداری رشت #شورای شهر رشت #انتصابات در شهرداری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
200987 1